Alverde

Ár:   270 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. szeptember 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bio-hyaluronsavat tartarmazó arcmaszk természetes összetevőkkel. Összetevői közt szerepel a vadrózsa olaj, oliva-és napraforgó olaj, shea-és kakaóvaj.

Juccimo

2019. május 27.

Még korábban használtam, finom volt az illata és hidratált. Igazából csodát nem vártam, a kötelezőt hozta, az árát megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

KittyMitty

2018. november 2.

Nagyon szereti a bőröm, hamar beszívja. Kéthetente használom a nagyobb tisztító pakolások után, és csak annyit, hogy bőven legyen az arcomon, így kb egy csomag néha két hónapig is elég, ami baromi gazdaságos. Az illata picit zavar, kesernyés, de a hatása csodás. Homlokra nem kenek belőle mert ott azon az egy helyen nagyon zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Banszky

2018. szeptember 27.

Ez is csípte az arcom mint a Baleas társai. Idő elött le kellett mosnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Ez is csípte az arcom mint a Baleas társai. Idő elött le kellett mosnom.

HDorina

2018. szeptember 25.

Finom az illata. Viszont nagy változást nem vettem észre a használata során. Picit hidratáltabb lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Darsa

2018. július 4.

Éjszakai krém ként használom, egy apró pötty elég nekem egy estére, így sose fogy el a két tasak, pedig gyakran használom. Nem bántja az érzékeny bőrömet, szépen hidratáló, szeretem az illatát. Kicsit zsírosít, így én T vonalra nem kenem és csak minden harmadik nap használom, így viszont érezhetően pozitív a hatása. Éjszakai krémnek újraveszem, de a tökéletes maszkot még keresem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

g0809

2018. június 22.

Több alkalomra elegendő, jó az illata, puhává varázsolja a bőröm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Több alkalomra elegendő, jó az illata, puhává varázsolja a bőröm:)

terez

2018. március 22.

Sűrű, tápláló krém, finom rózsaillattal. A dupla tasak legalább 4 alkalomra elég, így nagyon megéri az árát. A rozaceás bőrömet nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

Wandaaa

2018. március 19.

Kipróbáltam a sok pozitív vélemény alapján, de nekem semmit sem csinált a bőrömmel, ugyan olyan volt a pakolás után mint előtt, a hidratáló krémem után szebb az arcképem, sajnálom, szeretnék már egy jót pakolást találni, de ez nem az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Petravagyok

2018. március 2.

Ó te jó ég! Nem voltam sose egy nagy alverde rajongo, de a vadrozsas arcolaj valami csodat muvel a borommel barhol, ahova kenem (arc, dekoltazs, hat, haj) Meglattam ezt a pakolast 169ft-ert a minap, gondoltam teszek egy probat. Rengeteg van egy adagban, vastagon eleg volt az arc-nyak-mellkas reszekre. 15-20 perc utan a maradekot letorolgettem nedves torolkozovel. Ez volt 2 napja, azota nem kellett alapozo (es ez nagy szo). Tele van elettel a borom es ragyog!

UPDATE: vettem belole par tasakkal es belenyomkodtam egy ures tegelybe. Ejszakai kremkent hasznalom, es nagyon sok 🌟 Imadom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Boombapple

2018. január 12.

Imádom! A márka vadrózsás kollekciója a kedvencem, így ez a kis csoda sem maradhatott ki. Leradírozott, arctisztító géppel és zselével letisztított arcomra kentem föl a pakolást, kb 15-20 percig hagytam rajta, majd langyos vízzel lemostam. Vasárnap kentem az arcomra, ma már péntek van és még mindig feszes és nagyon puha az arcbőröm, ráadásul a pórusaimat is összehúzta. Azt sajnálom, hogy az ilyen csodapakolásokból nincs tubusos kiszerelés, hogy minden nap tudjam használni. De feltankolok belőle, hogy jó darabig kitartson. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>