Alverde

Ár:   269 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. március 18.

Kiszerelés:   2 x 7,5ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

A növényi összetevőket és bio hialuronsavat tartalmazó formula segít megőrizni a bőr hidratáltságát. Az értékes vadrózsa-, olíva és napraforgóolaj, valamint az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó shea vaj és kakaóvaj intenzíven ápolja a bőrt.
A vadrózsakivonat- és olaj már évezredek óta az egész világon kedvelt összetevői a kozmetikai készítményeknek. Fokozzák a bőr vitalitását és segítik a regenerációját.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Kiszerelés: 2 x 7,5 ml

zsazsa9

2019. február 17.

Nagyon jól hidratál, kellemes érzés felkenni, és "viselni", amíg hat. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, engem vmiért a sushira emlékeztet... A szép, zöld pöttyös összetevői miatt én szemkörnyékre, és ajakra is kenem. Hatása jól érezhető lemosás után, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

melir

2018. december 12.

Kedvencem! Jobb mint egy kiadós alvás. Estére használom, kicsit vastagabban mint egy arckrémet, de nem mosom le reggelig. Jól hidratál és szépen feltölti a kissebb ráncokat, mégha csak átmenetileg is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Imádom, nagyonjól hidratál. Nem kifejezetten arcmaszkként, inkább éjszakai krémként szoktam használni, így reggelre beszívja az arcom. Akkor szoktam használni, ha extra hidratálásra vágyom. Nagyon erős rózsaillata van, ami finom, de nekem túl erős, az egész szobám ettől szokott illatozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

zsuzsiizsuzsii

2018. május 16.

Jól hidratál, viszont amit maga után hagy, az katasztrófa. Egy vastag zsíros réteget képez lemosás után is az arcon, amit se teafaolajos tonik, se micellás víz nem volt képes eltávolítani. Így normál bőrűeknek, akiknek nincsen extrém száraz bőre egyáltalán nem ajánlom a kellemetlen utóhatása miatt. Aki viszont egy rendkívül! mély táplálást szeretne, annak lehet hogy beválik, ennyi pénzért megér egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Sunnyvagyok

2018. február 25.

Nagyon tömény, zsíros, ápoló és tápláló maszk. Bőséges adag, legalább 4 alkalomra elég volt az egész tasak! Szépen hidratálta a bőrömet, puha lett és selymes. Szeretem az Alverde vadrózsás termékeit, így ez sem okozott csalódást! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

thewildone

2018. január 3.

Csodát nem vártam tőle ennyi pénzért, de pakolásnak kellemes, kicsit tömény, így kevés is elég belőle. A bőrérzet lemosás után egyenletesnek hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

sjokoladekake

2017. augusztus 20.

Körülbelül 1 adag felét használtam el, a felesleget 15 perc után letöröltem ahogy a csomagoláson írta, viszont nagyon csúnya pattanásaim lettek az arcomon amiknek több nap kellett amíg eltűntek.. Érzékeny arcbőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Cremorne

2017. július 17.

Klassz, még pakolásnak is elég négy alkalommal.... Valóban elég tápláló, én meleg törölközővel törlöm le, ami marad, az reggelre beszívódik. Nem extra, de teljesen rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Anriette

2017. június 21.

Inkább este használom krémként, nem mosom le és keveset teszek fel, igy is a kis tasak több használatra elég mivel tömény és gazdag. Az illatát szeretem, olyan mintha rózsakertben sétálnék. A szárazságot eltünteti, a bőr kisimul és valahogy szebb lesz az egész. Ezt biztos újra veszem, hogy legyen mindig otthon, regeneráló és szépitő hatása van a bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

writa

2017. április 20.

Jól hidratál, kellemes az illata, de nehéz lemosni, mert túl zsíros a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Jól hidratál, kellemes az illata, de nehéz lemosni, mert túl zsíros a krém.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>