Alverde

Ár:   999 Ft (szettben)   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. november 5.

Ár:   999 Ft (szettben)
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Ajándékcsomag részeként kapható, áfonya illatú, válogatott bio összetevőket tartalmazó testvaj. Gazdagon ápolja és tartósan hidratálja a feltöltődésre és kényeztetésre vágyó bőrt, bársonyosan puha bőrérzetet kelt.

Tvylvis

2019. október 25.

Limitált volt, hosszan nem is írok róla. Tetszetős csomagolás, bár én nem igazán kedvelem ezt a mini formát, és utazáshoz van kis kiszerelésben testápolója a márkának. Jól kenhető, inkább sűrűbb krém, mint testvaj, az én bőröm pillanatok alatt beszívta maradéktalanul. Kb. három alkalomra volt elég. Illat tekintetében nagy különbséget nem láttam, Alverdés alapon némi bogyós gyümölcs illat. Ettől függetlenül szerettem, hasonló formátumban kiadhatnák nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

szeliger

2019. január 17.

Az illat számomra valahol a szedres és a málnás között van, a szedres tetszett a legjobban, a málnás sikerült szerintem a leggyengébbre. Ennek édeskés, áfonyás illata van, a gyümölcs határozottan felismerhető, picit műanyagos beütéssel. A testvaj valóban vajas jellegű, a test melegére jól lágyul. Nekem elég sok kell belőle egyszerre, ugyanakkor jól hidratál, másnap reggel is puha a bőröm. Picit lassabban szívódik fel, mint amilyen gyorsan én már húznék ruhát rá, de még a tűréshatáron belül van. Jó kis sorozat volt ez, csak a csomagolás ne lenne ilyen kényelmetlen. Szemre csinosak a tégelyek, de spatula kell hozzá, hogy ki lehessen szedni belőle a krémet, mert én nagyon nem szeretem, amikor a körmöm alá megy a kence.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 17.

Kremcica

2019. január 14.

A hármas csomagot lényegében emiatt és az aranyos csomagolás miatt vettem meg. Áfonyás (lila) negro illata van, finom. Nem túl erőteljes, nekem tetszene illatosabban is. Az állaga valahol a testvaj és a sima testápoló között van, nem annyira nagyon sűrű. Ez az ápoló hatásában is látszik, jól puhít de egy avonos testvaj például hatásosabb (a body shopposról nem is beszélve). Attól függően hogy mennyit használok olyan gyorsan szívódik fel. Általában egész gyorsan beszippantja a bőröm, de mikor a múltkor kicsit megszaladt az amúgy csontszáraz lábszáramon egy óra múlva is ott volt egy ragadós zsíros réteg. A pici tégelyből picit nehéz kivarázsolni, de nem megoldhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol