Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: pm2013, az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2016. március 2.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Elérhető árnyalatok:

• 10 Frosty rosewood
  • 20 Frozen coral

pm2013

2016. augusztus 26.

Mindkét rúzsnak nagyon szép, gyönyörű nappali sminkhez való színárnyalata van, így anno be is gyűjtöttem mindkettőt. A baj az, hogy - feltételezhetően a benne lévő csillámok miatt - kicsit kemény a rúzs állaga, nem eléggé krémes, s emiatt száraz érzetet kelt a szájon. Én jobb szeretem a lágyabb, krémesebb rúzsokat, még ha azokat sűrűbben is kell utánakenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

bgabriella

2015. szeptember 15.

Mindkét árnyalat megvan, imádom őket. Nagyon jó állaguk van, krémes, nem szárit. Szerintem hasonló az Avon Indulgence rúzsokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

jzsofi

2015. május 2.

Frozen coral árnyalatom van, nagyon szép, de nem hivalkodó szín. Nagyon hasonlít a szám eredeti színéhez, így nem üt el az arcomtól, a vad színek nekem nem állnak jól. Kezdésnek nagyon jó kis rúzs, nem túl tartós de szívesen újrakenem napközben akár tükör nélkül is. A csillámok nem túl durvák benne. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

motorosvicus

2015. március 12.

Nemrég megvettem a 20 Frozen coral árnyalatot. Mostanában kezdtem el rúzsokat használni, nem akartam rögtön valami vad színnel indítani, ezért választottam ezt a csillámos változatot. Tartóssága nem túl kiemelkedő, de 1-2 ivást és óvatos falatozást nálam kibírt. Összességében meg vagyok elégedve vele, ár-érték arányban is elfogadható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.