Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Gyengéd tenzidekkel és cukorral finoman és alaposan tisztít, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. A növényi glicerin és a hársfavirág-kivonat ápolja a bőrt. Certifikált natúrkozmetikum.

A "Gartenzauber" (kerti varázslat) ajándékcsomag részeként kapható kézkrémmel és testápolóval együtt.

3366

2017. május 9.

Tusfürdőnek még elpancsoltam ezt az illatfelhőt, de a testápolót már alig vártam, hogy elfogyjon, mert nekem sok volt a varázslatból. Egyébként a szokásos alverde minőség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Tvylvis

2016. október 2.

Valamiért az kattogott anno végig az agyamban, hogy nem kerti varázslat (Gartenzauber), hanem fűszeres varázslat (Kräuterzauber) a csomag neve. Ezért nagyon vártam mondjuk egy kicsit rendhagyó, bazsalikomos, mentás, kakukkfüves illatot, hiszen például a Savon du Midi fűszernövényes szappanját is nagyon szeretem. Nem igazán ez lett, de összességében nagyon kellemes illata van. Eléggé zöld, kicsit kesernyés beütéssel. Nyáron nekem nagyon bejött. Maga a tüsfürdő is jó, nem az a kézből lecsúszós nyálkás gél, hanem jól el lehet oszlatni. Engem nem szárított, nem irritált, de én igen gyakran kenegetem a bőröm. Természetes illatanyagokhoz hűen nem marad meg sokáig az illat. Szerintem lenne helye az állandó szortimentben, szívesen használtam. Kap egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0