Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   1900 Ft
Kiszerelés:   16,5 ml

Tápláló, enhyén mattító, gél állagú alapozó citromfű és varázsmogyoró kivonattal, nátrium hialuronáttal, melyek ragyogó, friss arcbőrt varázsolnak.

random

2019. április 7.

Sem ecsettel, sem szilikonkoronggal, sem kézzel nem működik, ha túl sokáig dolgozgatom, akkor csomósodik is. Úgy nézek ki vele mintha valami egész arcos sebet próbálnék alapozóval lefedni. Ja és ragad amíg le nem mosom. Csak azért kap 2 csillagot, mert asszem egy életre nem kell szemhéjalapozót vennem, arra megfelelő, pont a ragacsossága miatt. Ja meg mert addig nem pontozom egy csillagra, amíg nedves (vagy lehet inkább vizes) szivaccsal nem próbáltam meg, az viszont most épp nincs itthon.

Up.: Egy jó olajos hidratálóval (pl alverde baby cold cream) egész tűrhető, "dewy", enyhe fedésű színezett hidratálót lehet keverni. Olajjal viszont nem keveredik. Minimum 2:1 arányt javaslok az alapozó javára, maximum 1:1-et. kipróbáltam úgy is, hogy a hadalabo kék (arbutinos) és rózsaszín (talán kollagénes?) lotion-okat kevertem össze, 3 cseppet a kékből, kettőt a rózsaszínből, és hozzátettem egy adagot ebből az alapozóból, és egy ilyen hiperfolyékony cucc lett belőle, gyenge-közepes fedéssel, de viszonylag használható. és a bőröm szereti.
Up2.: a p2 city shield-del összekeverve működik, habár a p2 önmagában jobb... de minek keverne össze bárki is egy önmagában jó alapozót egy ilyen kis vacakkal? esetleg ha a szín nem jó vagy nem tudom...

megint up: megkövetem magam. az ebelin tojás alakú szivacsával (benedvesítve, gyorsan dolgozva) egész jó. leakciózva épp megéri. igazából ahogy most mutat a bőrömön, a maxfactor whipped creme finishére emlékeztet. mondjuk azt mondom estére jó, mert a tartóssága nem a legjobb, de egy pár órát azért kibír. egy csillagot még adok neki pluszban.

mégegy up, de ez már tényleg az utolsó: kipróbáltam vízzel keverve is, de hogy őszinte legyek, a hadalabo lotionökkel tartósabb. de most épp a fényvédőmmel keverem, hogy ne hagyjon fehér réteget rajtam, és így is jó, csak így meg sürgősen le kell púderezni. amúgy meg erre a célra vennék még belőle, de tényleg csak extrán leakciózva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

zoey96

2019. március 31.

Kb. egy ezresért vettem, mert már nagyon vágytam egy olcsó de viszonylag jó alapozóra. Sajnos pénzkidobás volt. Nagyon nehéz felvinni a bőrre. A legvilágossabb színt vettem belőle, és felvitel után közvetlenül még nem is lenne olyan rossz (bár a legjobb sem), de száradás után, ami pillanatok alatt történik, nagyon besötétedik, ezért számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Dorottya92

2019. február 2.

Sajnálom, hogy így le van pontozva. Szerintem tökéletes alapozó, könnyű viselet, az illata is kellemes. Jó állaga van, könnyen tudok vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

PDEva

2019. január 12.

Kiárusításon vettem 324Ft-ért a legvilágosabb árnyalatot. Kíváncsiságból, mert még soha nem láttam... :D Engem nem zavar a mézes "szaga". De elsőre, másodikra, harmadikra..., alapozóként maga a rettenet. Semmilyen extra hidratálás és csodaalap sem tud segíteni rajta. Fél szempillantás alatt megszárad, eldolgozhatatlan. Na de... akkor mire jó? - tettem fel a kérdést. :D Játékos alkat vagyok: összekevertem egy félarcnyi adagot egy csepp sárgabarackmagolajjal (épp az volt itthon, jó kis bázisolaj), és korrektor helyett próbáltam így ki, amúgy is világos lett volna a bőrömhöz az árnyalat. Ecsettel, kis felületen így el tudtam dolgozni, a mozgó szemhéjamat kiválóan világosította, és az amúgy alig látszódó alverde "Silky rose" szemhéjpúder egész jól megállt rajta, tartósan. Ez meglepett. Játéknak jó, de az is csak az erős idegzetűeknek. :D

Alice83, köszi az ötletet! Kipróbálom vízzel. Megírom, sikerült-e.

UpD: Kipróbáltam vízzel higítva. Kiválóan hígul (persze, a géles állag lévén...), de az illata/szaga eléggé megváltozik (legalábbis nálam; többször is kipróbáltam, ugyanaz a végeredmény). Szóval egy híg kence az eredmény, ami az eredeti állaghoz képest folyósabb, de nem árt vele gyorsan dolgozni, mert így is elég gyorsan szárad. Mivel vigyük fel? :D Ujjal nem egyenletes, a szivacs felszívja az egészet, korrektorecsettel kis felületeken, koncentráltabban egész jó, alapozóecsettel nagyobb felületen nagy az esély arra, hogy csíkos marad.
A véleményem változott, gyakorlott kézzel nem lehetetlen vele a szép alapozás. Vékony rétegben kellemes, természetes hatást lehet elérni. Nem matt, nem is fényes, olyan mint amilyen "fényt" szoktak adni a gél állagú arckrémek. Nálam színezett púderrel szebb végeredményt adott, mint anélkül. Az átlátszó púderemmel (essence) valahogy nem passzoltak össze. Tartós azokon a részeken, amelyek kevésbé zsírosodnak... Felkerekítem 3 csillagra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Alice83, köszi az ötletet! Kipróbálom vízzel. Megírom, sikerült-e.

Alice83

2018. december 28.

Kiárusításon vetem 250 ft-ért..nagyon megérte..aki nem tudja használni az vízzel keverje és máris használható..nekem mondjuk csak arra kell h a dermaroller után fedje a vörösséget a bőrömön..azt teljesíti..nem fényvédős az a baj és persze nem izzadság álló..nem olajos és nem száraz, ami igazán fontos mert rajtam a legtöbb alapozó száraz lesz minden száraz részt kiemel..16 g elég sokra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

AFuxli

2018. december 8.

Könnyed állag helyett csomós és tapadós, egyenletesen eloszlatni lehetetlen. Kb korrektor jelleggel alkalmazható csak egyes pöttyökre, azt takarja, aztán púderrel lehet egyben átfedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

pm2013

2018. november 29.

Ez nekem az abszolút Alverdés kakukktojás. Polcon kihelyezve sosem láttam. Mikor először rácsodálkoztam, hogy ez meg mi, már az akciós termékek között volt - szerintem teljesen jogosan - kiárusítandó és hamar elfelejtendő (véleményem szerintem abszolút félresikerült) termékként.
Bevallom vonzott a könnyed, gél állaga a sok olajosabb, olykor számomra túlságosan is nagy fedésű, nehéz textúrájú termékek után. Azt gondoltam, könnyed nyári kiadás lehetett, ami valamiért hozzánk nem jutott el "időben", így már kifutóban lévőként esett meg a "nagy találkozás"...
Hát. Mit is mondjak? Szerintem totális katasztrófa. Hiába akartam szeretni, maga a termék egy totális mellélövés.
A gél állag miatt az elkenése során kapásból csomósodik, az alkotóelemei szétválnak. Egyszerűen nem ad egységes képet. Csak maszatolja az ember, hogy valami egyenletességet elérjen... aztán idővel feladja.
A szaga meg valami iszonyatos!
Csak egyetérteni tudok az előző hozzászólóval. Bármilyen csábító is az ár, csak az vegye meg, akinek a tégelyre van szüksége, mert ami benne van, azt talán még a kuka is kiveti magából...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

A szaga meg valami iszonyatos!

sprefectesse

2018. november 24.

Nem lehet eldolgozni, és mellé még büdös is, de nem kicsit.
Szóval 500 forintért, akciósan van egy szép, zöld tetejű tégelyem, mert a tartalmától igen gyorsan megszabadultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Nem lehet eldolgozni, és mellé még büdös is, de nem kicsit.

labathante

2018. szeptember 20.

Hát ha ez valakinek bevált akkor kérem ossza meg velem, hogy milyen varázserővel tudta ezt eldolgozni. Én tényleg szerettem volna hogy működjön..próbáltam több féle primerrel ,primer nélkül ,ecsettel,szivaccsal ,nedves szivaccsal,kézzel de egyik verziónál sem tudtam azt mondani hogy kimennék vele szívesen az utcára. Ezek mellett egyébként vörös foltok is lettek az arcomon.
Szerencse hogy csak féláron vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Szerencse hogy csak féláron vettem meg.

Csipetke

2018. szeptember 15.

Én kézzel dolgoztam el, úgy egész szépen sikerült. Tetszik, hogy nem érzem nehéznek az arcomon olyan mintha rajtam sem lenne. A fedése nekem pont jó, bár azért fedhetne egy kicsit jobban is, nem maszkosodik. Nagyon finom illata van. Szivaccsal már nehezebb volt eldolgozni, de nekem úgy is sikerült. Van jobb alapozóm is ennél de elhasználgatom. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate