Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2016. április 15.

Kategória:   Sminkek szájra

KataDorozlai

2015. március 13.

Én anno a 19-es Cherry-t kaptam valakitől, nem rossz, de nem is a legjobb. A pozitívuma, hogy puhává varázsolja a számat és nincs színe (ez egyben a negatívuma is). Eléggé ragacsos, abszolút nem tartós - jó, ha rajtam 30 percig látszik és az illata borzalmas.
Még a háromnegyede megvan :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

Még a háromnegyede megvan :(

dorci993

2014. május 2.

Annak idején a cseresznyéset vettem meg; már az első használatkor feltűnt, hogy túlzottan...zselés (azt hiszem) az állaga, nem kimondottan kellemes használni. Aztán valahogy mégis megszoktam, használtam egy ideig, de utána elkezdett "szétválni", amikor nyomtam a tubust, először valami átlátszó, szinte vízszerű anyag folyt ki belőle, és utána maga a szájfény...elég visszataszító volt, így azonnal ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

vador

2013. április 16.

A cseresznyés van meg, még leárazáson csíptem el. Igazából szinte semmi színe nincs, ami egyrészt kicsit csalódás, másrészt hétköznap többnyire úgysem szaladgálnék vörösre kencézett szájjal. Emellett nagyon nem tartós, ami engem nem is zavarna nagyon, ha mondjuk egy előadásnyi időt kibírna, de az a másfél óra is teljesíthetetlen számára, sajnos. Igazából a legjobb benne, hogy gyönyörűen hidratál, de tényleg, több ajakápoló elbújhat mögötte. Ja és igen, cseresznyeillatú, úgy igazán, nem mű. Hm. Igazából még mindig van a helyi Dm-ben pár szín, a natúr rózsaszín még izgat (pláne a lent emlegetett vaníliaillat fényében), ha meggyőzöm magam hogy el tudom használni lejárat előtt, lehet benevezek rá, minden hibája ellenére.

Szerk.: Annyira megszerettem minden hibája ellenére, hogy végül vettem belőle egy halványlilát is, a felirat szerint viola, mégis, mióta gyümölcs az? Kellemes virágos illata van, olyan mintha a lonc és az ibolya keveredne, egyéb paramétereiben pedig megegyezik cseresznyés testvérkéjével. Én ezt a terméket elkönyveltem színes-szagos ajakápolónak, annak pedig mindenképp kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

liljaa

2013. március 12.

A Cappucino árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, én is egy leárazáson csíptem el, azóta lelkesen használgatom. Engem nem zavar, hogy nem túl pigmentált, így nem üt el az egyébként sminkeletlen arctól sem. Diszkrét fényt ad, ápol és az illata is jó, szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Csücsök

2013. január 27.

Nekem a 20-as Fragola szín van meg ami egy világos rózsaszín árnyalat...Enyhe csillogást ad a szájnak ami rövid időn belül eltűnik...Azt írja a csomagolás, hogy gyümölcsös, de én semmi gyümölcsöset nem találtam sem az ízében sem az illatában...sima szájfény illata van enyhe édeskés illattal, de az nagyon enyhe!!! Többet vártam tőle, mert többségében megvagyok elégedve az Alverdével...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

doee77

2012. augusztus 9.

Nekem is a cseresznyés van meg - könnyed, nyári, tápláló szájfényt kerestem... és megtaláltam! :) Számomra kifejezetten kellemes csalódás volt, hogy (ellentétben más cseresznyés ajakápolókkal, amik vöröses színűek és erőteljes illatúak) alig van színe, és enyhe gyümölcsíze, illata teljesen természetes. vadorral teljesen egyet értek, gyönyörűen hidratál. Nekem nem kevésbé tartós, mint bármelyik korábbi szájfényem, így nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha később is lesz, könnyen lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Luca33

2012. május 29.

Ritkán használok szájfényt, úgyhogy megválogatom, milyet veszek. A lila van meg, leárazva vettem, abszolút megérte. A színe nem kihívó, jól idomul az eredetihez. Kicsit ragad az elején, de hát melyik tubusos nem, aztán egész jó érzés, nem ragadnak össze az ajkaim. Az illata nagyon szuper, és feltételezem, hogy kevésbé ártalmasak az összetevői, mivel natúrkozmetikum. Lehet, hogy nem túl tartós, de nálam ez nem is számít. Sajna előbb le fog járni, minthogy az egészet elhasználjam, ezért is volt leárazva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

jkrisztie2

2012. május 15.

Most újra lehet kapni tubusos Alverde szájfényt, Alverdissima kollekcióban, nem tudom ilyen e? A Fragola nevű rózsaszínű árnyalatát próbáltam ki, isteni finom íze van, annyira tartós, mint egy szájfény általában, de én nagyon szeretem újra rúzsozgatni magam! Jaj de jó hogy megvettem! A lilásat is be fogom szerezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

naiva

2012. április 20.

Nekem a képen látható natúr-rózsaszín árnyalat van meg belőle, szuper fincsi vanília illattal. Szerintem abszolút hordható szín, a szám színéhez tökéletesen passzol. Szinte egyáltalán nem használok rúzst, szájfényt is csak ritkán. Nekem tökéletesen elég ez a természetes szín enyhe csillogással. ---> Most vettem észre, hogy amiről én írtam, az egy másik termék, méghozzá a Gloss & Peeling radiros ajakápoló. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

MelC

2011. november 5.

Nagyon hordhatatlan színek voltak, semmi tartósság. Nem csoda, hogy már levették a polcokról. Ajándékba kaptam egyszer, én nem vettem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0