Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. december 3.

Kategória:   Hajformázók

Vegán.

Kiszerelés: 150 ml

Narancs

2019. október 31.

Én nagyon szeretem!
Vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajam van, emiatt nem mindegy, hogy mit kenek rá. Minél kevesebb, annál jobb - én azt gondolom.
A babahajaim elől, a hajvonalnál néha iszonyatosan állnak, annyira elrontják az összképet. A hajlakkot nem szeretem, ezzel viszont könnyedén le tudom őket simítani, irányba állítani. Utána kifésülöm és kész is :) Könnyed az állaga, gyorsan szárad, jó az illata és emellett baromi olcsó, tekintve, hogy ez a mennyiség egy életre elég így nekem. Ja, és natúr is.
Zsírosítani se zsírosít, szóval nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Én nagyon szeretem!
Zsírosítani se zsírosít, szóval nekem nagyon bejött.

Annai

2019. július 2.

Hajtövemre használom szárítás előtt. Ritkán a hajvégekre is. Kellemes az illata, nem nehezíti el a hajat, s nem hagy maszatos foltot maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

N0N0

2018. október 12.

Nekem "4-es" erősségű van. Tetszik, hogy száradása után könnyen át lehet fésülni a hajam, és ugyanolyan frissen mosott, puha tapintása lesz, mintha nem tettem volna bele semmit (sőt, jobb). Ad egy kis tartást, igaz, nem túl sokat, de azt legalább jól. Kellemes, enyhe, finoman karakteres illata van. Me gusta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Rosefan

2018. március 28.

imádom. Hajtőemelőként használom. Olyan finom az illata, és ad egy kis tartást, hogyha miután a hajtöveimre kenem felfogom a hajam a fejem tetejére, amíg megszárad. Nem zsírosít különösebben, sőt, az alkohol miatt mintha inkább szárítana. Nekem ritkán jön be hajra való termék, és ez nagyon, úgyhogy örülök:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

csandi07

2016. december 20.

Az illata isteni, de annyira nem hatásos. Viszont a hajban nem tesz akkora kárt, gyerekeim szeretettel használják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

natasa

2014. május 31.

Jöttem módosítani, rájöttem, hogyan használjam. :-) Keveset szétdörzsölök a tenyeremben, és óvatosan alulról "belegyúrogatom, belehúzgálom" a hajamba. (Félhosszú kissé tépett haj, mániám, hogy kifelé kunkorodjon a vége.) Ezután jön rá Farfalla lakk, de ha elfogy, akkor a zselé lakk-párját is kipróbálom. Ad egy megfelelő tartást, nem beton, könnyen kifésülhető, de valahogy a tartás megmarad utána is. A hármas erősséget továbbra is túlzásnak tartom, de nekem ez így pont jó. Szóval javítom a csillagokat. (3 >>>5) :-)

Megörültem, amikor megláttam, gyorsan meg is vettem. Egyelőre barátkozunk...de még nem győzött meg. A kevés meg sem kottyan a hajamnak, a kicsit több meg összeragasztja. A hármas erősség enyhe túlzás. Lehet, hogy még nem jöttem rá, hogyan kell jól használni, majd még jövök. Most kicsit csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 31.

agica10

2014. május 4.

5 csillagot az illata miatt kap, azonnal bele szerettem. Amire én használom, arra amúgy tökéltes: kicsivel áll alá ér a hajam, ha össze akarom fogni, töméntelen mennyiségű hajcsat kéne a rögzítéshez, úgy viszont nem tetszik. Kicsit vizes hajra kenek egy jó adagot, összefésülöm, gumi bele és egész nap tökéletesen tart. Az is tetszik benne, hogy reggelre mintha elillanna a hajamból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 4.

Shennny

2014. március 22.

Zselésített illatosított víz! Semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Zselésített illatosított víz! Semmire nem jó.