Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. december 3.

Kategória:   Hajformázók

Kiszerelés: 150 ml

panninko

2021. március 17.

Teljesen bevált. Kellemes tartást ad, nekem vékony szálú a hajam, viszont elég sok, következő hajmosásig bőven szép formát kölcsönöz neki. Jó szívvel ajánlom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Deepy

2020. október 10.

Nekem nagyon bevált ez a hajhab. Természetes tartást ad, nem betonszerűt, az összetevői elfogadhatóak, és mintha pici fényt is adna a hajamnak. És ami a legfontosabb számomra: nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Pipex77

2019. március 6.

Ez valami rettenet. Nem oszlik el a hajon, mintha samponos lenne a hajam, úgy rátapad nyálkásan habosan, szárítás után semmi tartást nem ad a hajnak, nem lett fényesebb, semmi de semmit nem vettem észre. Sohatöbbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

adri0419

2019. január 13.

Az első olyan hajhab, amit rendszeresen használok. A többitől ragacsosnak éreztem a hajam és száradás után kemény lett. Nagyon tetszenek az összetevői, az illata és, hogy természetes hatást lehet vele elérni. Nem sziklaszilárdan lövi be az ember haját, de ad egy alap tartást, amitől szép lesz a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Vanesszaeszter

2019. január 10.

Nem rossz termék, hiszen igazán kellemes illata van és tényleg dúsít. Sokáig elég és nagyon kedvező az ára. Nem mondom, hogy nem gubancol, de nem rossz. Újra viszont nem vásárolom. Kipróbálni nem rossz, nem zsírosít, de nem vagyok elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Lina1105

2017. június 27.

Az illata valóban kellemes, viszont lehet velem van a baj, vagy a hajam túl öntörvényű, de nálam nulla a tartása. Pedig akartam szeretni, tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Adrika

2017. június 7.

Szeretek kísérletezgetni a hajhabokkal. Mindig más fajtát veszek ha az előző elfogyott. Most rá esett a választásom. Nem egy erős tartású hab, de nekem pont ez kell mivel a nyári hónapokban egyébként sem szeretem ha a göndör fürtjeim katonásan állnak. Szépen összetapasztja a fürtöket, de nem lesz betonkemény és nem ragad. Természetes szép hatása lesz. Az illata pedig mennyei, nem győzöm szagolgatni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

csokilany

2017. május 29.

Hajformázásra elég gyenge és sajnos tényleg összegubancolja a hajat szárítás közben, folyamatosan fésülni kell, hogy ne ragadjanak bele a gubancok. Én selymességet sem vettem észre. Pozitívumok viszont, hogy nagyon szépek az összetevői, jó az illata, és nekem kitolja a hajmosást egy nappal. De még így sem újravevős sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

verka01

2016. augusztus 8.

Azért vettem meg, mert ebben kevesebb a káros anyag, mint egy sima hajhabban. Az illatát nagyon szeretem, és ad egy kis tartást a vékony szálú hajamnak. Mondjuk főleg akkor, amikor rövidebb a hajam, ha hosszabb, akkor már kevésbé működik. Hajmosás után, nedves hajra kenve segíti a kifésülést. Hétköznapokra nekem jó, de ha alkalomra szép beszárított, tartós frizurát szeretnék, akkor azért máshoz nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

THIERRY

2016. május 7.

Nagyon gyenge tartást biztosít, és olyan mintha nem lenne semmi a hajamon, nagyon sok benne az alkohol ami teljesen kiszárítja a hajamat. Nagyon szeretem az Alverde termékeit, de ez nem sikerült túl jól. Nem lehet mindenben természetest használni, hajformázó termékek estében legalábbis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid