Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Gyümölcsös illatú kézkrém bio bodzával és fügével, mely tartósan óvja a kezeket és a körmöket a kiszáradástól.

Vegán termék.

jkrisztie2

2018. november 22.

Megvettem ezt is a többi " kevert gyümölcs mintás" Alverde termékkel együtt, kellemes illatú, gyorsan beszívódó krém. Kézre, lábra is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

lupelupe

2018. július 31.

Nekem sajnos nem jött be. Elég erős, nem mindennapi illata van, ami végülis nem lenne baj, ha használna. Hamar beszívódik, de egyáltalán nem ápolta, nem hidratálta a kezeimet. Próbáltam lábkrémnek elhasználni, de úgy sem vált be. Ettől függetlenül továbbra is szeretem az Alverde márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

schatz

2018. június 11.

Amikor kevésbé van ősszel/télen kiszáradva a kezem,akkor használom. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Tvylvis

2018. február 22.

Nyári kis semmiségnek, napközbeni kenegetésre jó volt. Ha kicsit is szárazabb a bőr, kell melléje éjszakára egy testesebb krém. Gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Az illata nekem tetszett, bár szerintem abszolút nem lila illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

boglarka88849

2017. október 23.

Én nagyon szeretem! Különleges illata van, tényleg gyümölcsös-sütis, ahogy írtátok. Rögtön beleszerettem. Hatásra is tetszik, még sarokpuhítónak is bevált! Nem hagy zsíros érzetet, és sokáig érzem az illatát. Szuper! Tényleg kár, hogy nyári kiadás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

zorica85

2017. október 22.

Egyetértek az előttem szólókkal, kicsit túlzás az illata pedig én szeretem az édes illatokat. Könnyed, gyorsan beszívódó krém amúgy, emiatt télen szerintem kevés lesz. Volt már jobb kézkrémem az biztos, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

szzh01

2017. szeptember 28.

Számomra túl erőteljes, nagyon gejl ez az illat - még ha természetes eredetű is. Mindenképp szagoljátok meg vásárlás előtt! (Megszogoltam én is, és akkor még azt hittem tetszik, de rendszeres használat mellett nagyon hamar megcsömörlöttem tőle.)
Azért az illattal kezdem, mert annyira átható és meghatározó, hogy ez ugrott be elsőként erről a krémről.
Másodikként pedig az, hogy habár gyorsan felszívódik, mégis kevés nekem, nem táplál eléggé, napközben számtalanszor újra kell kennem a kezemet.
A 3 csillagot a márkától megszokott szép INCI miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

A 3 csillagot a márkától megszokott szép INCI miatt kapja.

edibo

2017. szeptember 26.

Nagyon száraz a kezem, sajnos még nyáron is. Télen kész katasztrófa... Nem sokat reméltem ettől a krémtől (sem), de nagyon kellemes meglepetés. Szép vékonyan kenem, mégis megteszi a hatását. Így persze nem is zsíros a kezem tőle, meg hamar beszívódik. Az illata finom, Szeretek váltogatni, kipróbálni új dolgokat, de biztosan újra veszem még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Ndr

2017. szeptember 15.

Az illata nekem tetszik, viszont hasznaltam mar jobb kezkremet, ami gyorsabban beszivodott, nalam ez egy darabig ragacsos erzest hagyott. Elsosorban a tubusa miatt vettem meg, nagyon kis csajos de nem hiszem hogy ujraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

szirimiri

2017. augusztus 23.

Ma vettem meg, annyira jól néz ki a tubusa! :D szerintem tök jó illata van, nem az a mű gyümölcsös. Tényleg hamar beszívódik, nekem így nyárra-őszre tuti megfelel, télre, nagy hidegbe lehet, hogy kevéske lesz, de hát ez nem von le az értékéből! Teljesen jó kézkrém, nálam 5 pontot simán megér

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.