Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. március 2.

Kategória:   Sminkek

pomme

2016. március 9.

Kb. 500 Ft-ért vettem kiárusításon, bár az enyém zöld tubusú, ide írom a véleményt. A 01-es ezüst színű van meg, elég sokoldalú kis cucc, arcra és szemhéjra is jó, fényes és csillámok is vannak benne. Könnyű túladagolni, mert széles a stick és egészen erős ezüst, ha rányomjuk. Ennyi pénzért nagyon megérte, mert nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

MikesneBetti

2014. október 13.

Nagyon szép, diszkrét csillogása van és tartós is. Ha szájhangsúlyos sminket készítek, ált. ez kerül a szemhéjamra, hogy mégiscsak legyen ott is valami. A legjobban az illatát szeretem, finom, édes, de nem az a műsmink-szag, hanem tiszta, púderes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

galagonyanya

2014. április 21.

Pár napja leltem rá egy DM-es kiárusításon, és 450 Ft ellenében haza is jött velem a Blüten staub árnyalata. Még sosem volt ilyenem. Valóban, kicsit kemény, nem könnyű felvinni, enyhén csillámos is, de kb. a bőröm színe, szóval nem üt el tőle. Szerintem nagyon sokoldalúan használható. A tartósságát egyelőre még nem tudom. Teljes áron nem vettem volna meg, ennyiért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

vrozi

2014. január 15.

450Ft-ért vettem ma Alverde kiárusításon. Valóban vannak be apró csillámok (tényleg egész miniatűr), amik zavaróak lehetnek, ha az ember tartózkodik az ilyen sminktermékektől. Bár matt sminkekhez fantasztikus, jól fel lehet őket ezzel dobni. Nekem tetszik, mert ugyan közelről látszik, de egy fél-egy méterről már egységesen összeáll. Bár nyáron nem használnám, de így télen, szürkébb napokon és bulikba is szerintem teljesen jó! Tükörtől, ahogy távolabb léptem, nagyon jól mutatott. Főleg, hogy összehasonlításképpen csak az egyik szemöldökcsontomon használtam. Gyönyörű volt, hogy visszafogott, mégis látható, természetes fényt ad.
Nagyon tetszik a kiszerelés, ez a stickes megoldás nekem bejön. Praktikus, mert könnyedén be lehet doni a táskába (neszeszerbe, táskába nem dobálok csak úgy :D) és nem kell belenyúlkálni sem. Arra teljesen tökéletes, hogy az embernél egész nap ott legyen. Reggel kisminkelem magam a féltett smink cuccaimmal, amiket nem szívesen viszek táskában magammal, de ha azok mégis megkopnának kicsit a nap folyamán, akkor ezzel lehet pótolni, javítani rajtuk. Szeretem az ilyet :) Egyetlen negatívum, hogy kicsit kemény és emiatt jól rá kell nyomi az adott területre. Ezen kívül csak nagyobb területeken működik ecset nélkül (bár nem tudom, hogy az ecset fel tud-e venni ilyen keménységű anyagot) stiftes formájából adódóan.
Teljesen megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Teljesen megérte az árát!

harmonia93

2013. május 26.

Nekem kifejezetten tetszik a csillámos arccsont, és a szám fölé is szeretem használni kiemelésként (csak egy icipicit a vonalán). Szép, tartós, nem bánom hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

tamimaci

2013. május 3.

A tesztert teszteltem, végül nem vettem meg (ha jól emléxem 1300-1400 ft, de ennyire most nem akarok szép lenni - kivárom az akciót).
Szép színe van, nem üt el a bőr színétől, és diszkréten csillog - olyan kis tündérkés :)
Ujjal érdemes felvinni, mert a stift elég bumfordi. A tartósságáról sajna nem tudok mit mondani, csak a kezemen próbáltam ki, de onnan elég egyszerű volt letörölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol