Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Highlighter púder természetes fényvisszaverő ásványokkal, mely kiemeli az arc, a dekoltázs és a nyak előnyös részeit. Vegán termék.

davidkriszti

2019. október 8.

Nagyon tetszett ez a highlighter, amikor megvettem. Igazán szép színe van, nagyon kellemes (sejtelmes) csillogást ad az arcnak. Sajnos a tartósságával nem voltam megelégedve, valamit egy igen rossz élményem köthető hozzá. Fél évig eltettem a sminket szekrénybe, mert szülés után nem sminkeltem, és igazából el is feledkeztem róla. Amikor fél év után eszembe jutott, és elő szerettem volna venni, akkor picike kukacok mászkáltak benne. Semelyik másik smikes cuccomban nem volt egy kukac sem (nem mintha ezek után megtartottam volna bármit is a régiekből), sőt volt nekem még a korábbi smikelős időszakomból ugyanebben a szekrényben Chanel púder, YSL pirosító, melyek 2-3x olyan régiek voltak, és nem volt bennük kukac. Ez az egész lehet, hogy amúgy pozitív, mert mutatja, hogy nem igen használnak tartósítószert, stb. de én akkor sem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Katesz266

Korcsoport: < 18
2019. július 7.

Teljesen természetes hatása van. Hétköznapokra szeretem használni. Szép aranyló csillogása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 7.

Ann86

2019. január 4.

Számomra a tökéletes highlighter a mindennapokra, ráadásul nem irritálja az arcom és nem pattog ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Naftalin

2018. július 24.

A természetes smink híve vagyok, én is hétköznapra vettem. Szerintem nagyon szép a fénye és egészséges színt ad az arcnak az arany árnyalatnak köszönhetően, viszont tényleg vigyázni kell a mennyiséggel, meglepően kevés kell belőle a természetes hatáshoz. Nekem ez egy életre elegendő lesz, nem pattogok ki tőle és az ár-érték arány is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

terez

2018. március 22.

Nagyon finom aranyló hatású por. Erős napfényben érdemes kevesebbet felvinni belőle. Illata semleges. Hétköznapra is alkalmas, céljának tökéletesen megfelelő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

Daniellapalfi

2017. szeptember 25.

Azért adok rá öt csillagot, mert tipikusan olyan highlightert kerestem, ami hétköznapi viseletre alkalmas, hogy feldobja a sminkemet kicsit. Erre tökéletes ez az alverde termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate