Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 10.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő bio olivaolajjal, kurkumával és kókusszal. Vegán termék.

AVoracsek

2020. október 19.

Megszokott minőség, jó ár-érték arány, bár az illata nekem kicsit erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Megszokott minőség, jó ár-érték arány, bár az illata nekem kicsit erős.

Lina1105

2020. január 9.

Megszokott Alverde tusfürdő minőség, kellemes, nem túl intenzív fűszeres-kókuszos illattal. A jobbak közül 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

netti1990

2019. június 26.

Hát,hogy is kezdjem...Kicsit jobbat vártam ettől a tusfürdőtől.A flakonba isteni finom,fűszeres illata volt.A flakonból kinyomva már nem èrezni annyira erőteljesen az illatát.Átlátszó,gèl állaga van.Jól habzik,jól tisztít.Nem szárítja a bőrt.Az illata sajnos hamar elillan zuhanyzás után a bőrről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

krenat

2018. november 28.

Gyengéden fűszeres, finom illata van és nem szárítja a bőrömet. A habzása lehetne kicsit jobb, de nekem így is nagyon sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Csally

2018. június 25.

Nagyon szerettem a téli estéken az illatát és a krémességét.
Általanosságban is szeretem az alverde tusfürdőket, mert változatosak és a bőrömet sem szárítják. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Nagyon szerettem a téli estéken az illatát és a krémességét.

szilvasitimea

2018. április 25.

Kellemes illatú, kellemes habzású tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Kellemes illatú, kellemes habzású tusfürdő.

redrick

2018. április 24.

Finom fűszeres, bőven uniszex kategória, nem erőlteti az édes, nőies illatjegyeket, ritkán akad olyan tusfürdő, amit az illatáért használok, ez pont az a termék. Az állagával, a habzás hiányával semmi probléma, fürdőolajra hasonlít, nem irritál, bár utólagos észrevételként megemlítve enyhén szárít és szappanról váltva az a tapasztalat, hogy nem tisztít megfelelően. Az első néhány lelkes használat után leredukálódott egy jóleső aromaterápiás pacsulivá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

cicaaholdrol

2018. március 8.

Átlátszó, vizes gél állagú, enyhén habzik. Nekem mű szaga van... valami nagyobb durranást vártam, ebből lemaradt a spirit. Gyorsan fogy, így nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

GoldTree

2018. február 23.

Az illata nem lesz a kedvencem, egyébként minden szempontból megfelelő a száraz, érzékeny bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Diana82

2017. december 12.

Az üzletben alig éreztem az illatát, ám fürdés közben intenzívebbé válik az édeskés, fűszeres, mandulás illata. Hatása pont olyan, mint a többi alverdésé, nem szárít, enyhén habzik. Örülök ennek a tetméknek, végre nem az az elcsépelt citrusos illat, amit már rettentően unok. Kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol