Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az alverde 2 fázisú szemfestéklemosóban lévő tenzidek és értékes olajok tisztítják és ápolják a bőrt. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó mandula- és avokádókivonat menyugtatja az érzékeny arcbőrt. Az Aloe Vera kivonatot és jojobaolajat tartalmazó receptúra hidratál és jótékony hatással van az érzékeny szemkörnyékre.

Hatsása szemorvosok által igazolt. Kontaktlencsét viselők is használhatják.

Anasztazia20

2019. február 19.

Büdös, csípi a szemem. Kb a felét elhasználtam nagy nyögvenyelősen, de tovább már nem szenvedek vele, boldogan hajítom ki a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

JosiePackard

2019. január 20.

Fél éve használom, de sajnos nem vált be igazán. Alapvetően csak szemsminket szoktam használni, azt is csak alkalmanként, így nincs mindennapos használatban. Általában megfürdöm a sminkeltávolítás előtt, ám sajnos még ezután sem távolítja el teljesen a sminket. Dörzsölni kell, illetve a korábbi hozzászólókkal egyetértésben, nekem is bántja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

ancsur88

2018. november 2.

A festéket lemossa, de csípi a szemem sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

A festéket lemossa, de csípi a szemem sajnos.

googles

2018. szeptember 16.

Nálam teljesen működik! Száraz arcomra kenem, a szememre is, nem csípi. A festéket nekem vatta nélkül leszedi és vízzel felhabosítva mosom le.
Ugyan vízálló sminket nem használok, szemceruza, szemhéjpúder, szempillaspirál, mindent leszed nekem, ezerszer jobban, mint egy micellás víz (mert azt vattával, dörzsölve kell használni, ezzel még a vattát is megspórolom). Szóval nálam 5* és jelenleg csak ezt szeretem használni sminklemosásra.

Nem pótolja a q10-es alverdés megszűnt szerelmemet, de utólag bánom, hogy 1500-ért kipróbáltam a LeVeLY békás olajos lemosót, amit képtelenség eltávolítani az arcunkról, miközben ez 750 körüli áron ezerszer jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Csobanka

2018. szeptember 16.

Ez mire jó? Sajnos nekem ment a kukába, jó pár használat után. Elképesztően csípte a szememet pedig az illóolajos jimjams feketeszappan sem bántja, ha belemegy, akkor sem. Ez meg... Ráadásul a spirált meg sem mozdítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Lulu1111

2018. szeptember 16.

Elhasználtam egy egész tubussal, becsületesen. Sokáig hevert a polcomon, aztán nem akartam elpocsékolni, így elfogyasztottam. Végül is valamennyire lemossa a szemfestéket. De csak erős dörzsölés hatására, ami nem tett túl jót az érzékeny szemkörnyékemnek. Az ápoló hatása pedig majdhogynem nulla, bár ezt nem feltétlenül a termék számlájára írom. Ugyanis utána mindig arcot kellett mosni még egyszer, hogy a maradék festék is lejöjjön, így olyan sokat nem maradt a bőrömön, hogy ápoló hatását legyen esélye megmutatni. Előfordult az is sajnos egyszer, hogy bepirosodott a szemem tőle, az, hogy csípett és könnyezett a szemem a használatakor, az viszont minden alkalommal előfordult. Ezt a csípést akkor is produkálta, ha nem sminket mostam le vele (kipróbáltam, hogy nem e a leoldott szemfesték folyik bele a szemembe és az csíp). Azért adok neki 3 csillagot, mert natúr, mert nagyon kis csini és nagyon jó ötlet szerintem ez a kétfázisú termék, meg hogy ez után egy arcmosás már tényleg minden sminket eltávolított a szememről (most hogy nincs kifejezetten szemfesték lemosóm, kicsit nehezebb sima arcmosóval leszedni a szemsminket, ezt be kell látnom). De önmagában sokat nem használt. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

draculina

2018. augusztus 3.

A normál sminkeket viszonylag jól le lehet vele mosni, de a vízállóakat alig hozza le. Azonkívül nagyon csípi a szememet, még akor is ha csak pár cseppet rakok a vattakorongra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

olvaso

2018. július 1.

Korábban nem próbáltam ezt az Alverde terméket, de szeretnék minél több natúrkozmetikumot használni a jövőben, így találtam rá erre. Sajnos teljes csalódás. Csípi a szememet, nem távolítja el a minimális sminket sem, pedig vízálló sminktermék eltávolításához még ki sem próbáltam. Többször is használtam az utóbbi hetekben, mindig ugyanaz a negatív tapasztalat volt. Kidobni egyelőre nem szeretném, kipróbálom arctisztítóként, bár az itteni vélemények ettől is eltántorítanak. Ezt a terméket sosem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

zs001

2018. június 18.

Nekem bevált, sokszor újra vettem már. Tökéletesen leszedi a szemfestéket, nem irritál, nem csípi a szemem ( nekem szinte minden csípi sajnos, ez nem). Vattával letörlöm, majd arclemosò a következő lépés. Sokàig elég és szerintem nem drága. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

virnajnifr

2018. június 18.

A vízálló sminket nem szedi le szépen, borzasztóan csípi a szemeimet, az arcbőröm ég tőle. Használata után az arcomat többször át kell mosni meleg vízzel és jó alaposan ledörgölni róla az olajos réteget, ami további irritációt okoz, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Zöld színanyag.