Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az alverde 2 fázisú szemfestéklemosóban lévő tenzidek és értékes olajok tisztítják és ápolják a bőrt. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó mandula- és avokádókivonat menyugtatja az érzékeny arcbőrt. Az Aloe Vera kivonatot és jojobaolajat tartalmazó receptúra hidratál és jótékony hatással van az érzékeny szemkörnyékre.

Hatsása szemorvosok által igazolt. Kontaktlencsét viselők is használhatják.

Szelena

2021. április 17.

Ezt a szemfestek lemosót megvettem úgy, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket... hiba volt... Szeretem a kétfázisú lemosókat, és mivel a Baleás, amit mindig használok (és szerintem a legjobb ár-érték arányban) épp nem volt elérhető már egy ideje, ezt vettem meg. Szeretem az Alverdés termékeket és több natúr terméket használok, de az a lemosó kritikán aluli. Én sem értem, hogyan mehetett gyártásba...? A sminket nagyjából levitte (nem vízállót használok), de annyira csípte a szemem, hogy nem hittem el. Adtam neki még egy esélyt, mégegyszer használtam, de aztán felhagytam vele, mielőtt szemkárosodást okoz. Elajándékoztam, de a legjobb megoldás inkább kidobni lett volna... mínusz 1 csillagot adnék, ha lenne olyan ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

claudia.nyilas

2021. április 13.

Elég sok dörzsölés után kezdi el leoldani a szemfestéket, és persze nem is jól...csípett is. Az illata nagyon rémes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Szirisz

2021. április 6.

Nem érzékeny a szemem, de ez olyan,mintha savat öntenének bele... Sajnos 0 pontot nem lehet adni :-I

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

csipetkek

2021. április 6.

Nagyon ritkán írok értékelést, de ez kiverte a biztosítékot nálam. Ennyire még nem csípte a szemem semmilyen sminklemosó, pedig csak a szemem fölé kenődött szempillaspirált próbáltam letörölni. Nem is értem hogyan kaphatott engedélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

KrisztinaBP

Korcsoport: >54
2020. november 22.

Semmit nem mos le, viszont rettenetesen csíp. Soha semmi nem csípi a bőrömet, de ezt még órákkal a használat után is érzem. Most vettem, de holnap viszem is vissza a DM-be. Az összetétel szerint parfüm van benne, de ennek valami vegyszer szaga van, mintha valami takarítószer lenne. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 22.

AVoracsek

2020. október 19.

Szeretem az alverde termékeket, így kipróbáltam ezt is. Sok termékkel ellentétben is nem vált be. Nagyon nehezen tudtam lemosni vele a sminkemet és borzasztóan csípte a szememet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

EugeniaBlue

2020. augusztus 27.

Nagyon szeretem. Önmagában nem szedi le teljesen a szemceruzát és a spirált, de egy micellás vízzel kombinálva tökéletesen működik. Nem bántja a szememet, nem irritál, ami sajnos a legtöbb lemosónál nem így volt, ezért a tökéletlensége ellenére is újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Scorpions

2020. augusztus 27.

Annyi féle szemfesték lemosót kipróbáltam már, de még nem találtam meg az igazit. Az a vágyam, hogy ne kelljen dörzsölni percekig a szemeimet. Gondoltam, ha nem is lesz tökéletes ez a termék, de biztos nem fog ártani, az ára sem vészes, úgyhogy adtam neki is egy esélyt. Mindig megfogadom, hogy nem fogok 2 perc alatt dönteni, hogy alaposan utána olvasok az adott terméknek. Ezt most sem tartottam be, sajnos.
Az első döbbenet számomra az volt, hogy a használati utasításnál azt írja, hogy "törölje át az arcot és a szemkörnyéket".. Nem tudom ki az, aki a szemkörnyékét festi.? Aztán megakadt a szemem az alkoholon az összetevők között.. Hogy miért nem olvastam el az üzletben!!??
Azért, ha már ott volt, persze kipróbáltam.
Percekig kételkedtem benne, hogy egyáltalán kifestettem a szempillámat reggel, mert konkrétan semmi nem volt a vattakorongon. Pedig általában rajta hagyom picit a jól átitatott korongokat a szememen és csak utána kezdem törölgetni, hogy ne kelljen nagyon meggyötörni. Ezek után nyúltam a használatban lévő lemosóért, amivel a festékeket el tudtam távolítani, de azt a ragacsos érzést, amit ez a termék hagyott, azt csak arcmosásnál sikerült. Konkrétan azt éreztem, hogy össze vannak ragadva az alsó szemhéjam kis szarkalábacskái.. Soha nem dobtam még ki semmit egy használat után, de ezt igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Azért, ha már ott volt, persze kipróbáltam.

Lavenderrose

2020. június 5.

Nekem nem csípi a szemem, pedig tudtommal érzékeny a bőröm, viszont van ismerősöm, aki nem bírta használni. Szerettem, mert jól tisztította a bőrt és közben ápolta is, de egy ideje nem látom már sajnos a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

Saci88

2020. január 18.

Az első szemfesték lemosó, ami nem csípi a bőröm, szépen leszedi a sminket (csak szempillaspirált használok.
Az egyetlen dolog ami miatt számomra nem 5 csillag, hogy viszonylag sokáig olajos érzet marad utána a bőrömön, viszont jobbat még n találtam, így mindig visdzatérek ehhez a termékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.