Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az alverde 2 fázisú szemfestéklemosóban lévő tenzidek és értékes olajok tisztítják és ápolják a bőrt. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó mandula- és avokádókivonat menyugtatja az érzékeny arcbőrt. Az Aloe Vera kivonatot és jojobaolajat tartalmazó receptúra hidratál és jótékony hatással van az érzékeny szemkörnyékre.

Hatsása szemorvosok által igazolt. Kontaktlencsét viselők is használhatják.

SmellSpirit

2019. szeptember 27.

Jól működik nálam is, viszont iszonyatosan csípi a szemem. Elhasználom mert tetszik, de a pillák lemosására már mást fogok használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Recsu

2019. szeptember 3.

Hát,nekem borzasztóan csípte a szemem,tökéletesen sem végezte a dolgát, nagyon durván olajos maradt utána minden és még lekellett szedni azt is arcomról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

N0emi

2019. szeptember 2.

Borzalmas, mintha zsírral kentem volna be az arcomat és büdös is. Ki is dobtam a fél flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

BloomRoomBlog

2019. július 11.

Jól leszedi a sminket (nem vízállót használok), de olajos érzetet hagy maga után. Nagyon nem tetszik, hogy az összetevőlista 4. helyén az alkohol áll.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

kondakork

2019. május 16.

Nem szedi le a sminkem, pedig nem is vízálló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Nem szedi le a sminkem, pedig nem is vízálló.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Amíg a micellás vízre nem tértem át, addig ez volt a fix szemfesték lemosóm. Szerettem, teljesen jól leszedte a sminket. Igaz sosem használtam vízálló festéket.

Picit sok volt az olajossága, ez főleg a zsíros bőröm miatt volt zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Picit sok volt az olajossága, ez főleg a zsíros bőröm miatt volt zavaró.

Anasztazia20

2019. február 19.

Büdös, csípi a szemem. Kb a felét elhasználtam nagy nyögvenyelősen, de tovább már nem szenvedek vele, boldogan hajítom ki a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

JosiePackard

2019. január 20.

Fél éve használom, de sajnos nem vált be igazán. Alapvetően csak szemsminket szoktam használni, azt is csak alkalmanként, így nincs mindennapos használatban. Általában megfürdöm a sminkeltávolítás előtt, ám sajnos még ezután sem távolítja el teljesen a sminket. Dörzsölni kell, illetve a korábbi hozzászólókkal egyetértésben, nekem is bántja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

ancsur88

2018. november 2.

A festéket lemossa, de csípi a szemem sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

A festéket lemossa, de csípi a szemem sajnos.

googles

2018. szeptember 16.

Nálam teljesen működik! Száraz arcomra kenem, a szememre is, nem csípi. A festéket nekem vatta nélkül leszedi és vízzel felhabosítva mosom le.
Ugyan vízálló sminket nem használok, szemceruza, szemhéjpúder, szempillaspirál, mindent leszed nekem, ezerszer jobban, mint egy micellás víz (mert azt vattával, dörzsölve kell használni, ezzel még a vattát is megspórolom). Szóval nálam 5* és jelenleg csak ezt szeretem használni sminklemosásra.

Nem pótolja a q10-es alverdés megszűnt szerelmemet, de utólag bánom, hogy 1500-ért kipróbáltam a LeVeLY békás olajos lemosót, amit képtelenség eltávolítani az arcunkról, miközben ez 750 körüli áron ezerszer jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Zöld színanyag.