Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Szofi, az összetevőket feltöltötte: springsteen33, Módosítva: 2012. november 26.

Értékes ásványi anyagokkal.

Kiszerelés: 2x5 ml

Termékverseny: Natúr szempillasprálok

annasz

2017. szeptember 28.

Egyáltalán nem dúsít, ha a fehér végét használom először összeállnak a szempilláim. A fekete magában nem látványos. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Rommie7

2016. július 26.

Még régebben vettem egyszer, és akkor nagyon szerettem. Ilyen áron szerintem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

csilluu95

2014. február 2.

Magában nem szép, illetve nem túl látványos az eredmény, én mindig használtam fölé egy másik spirált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

idusmidus

2013. december 13.

Nem volt tökéletes, de ár-érték arányban szerintem korrekt termék. Alapként használtam és utána másik spirált rá. Magában nem tudom mennyire állt volna helyt, de úgy bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

etaursaemajoris

2013. szeptember 17.

Nagyon tetszik, azért vettem ezt, mert nálam nagyon lassan fogynak a dekorkozmetikumok, és mindig előbb romlik meg, mint ahogy elhasználnám. Ezzel a termékkel tökéletesen elégedett vagyok, és a szememet sem bántja. Szerintem ez lesz az első szempillaspirálom, amit előbb használok el, mintsem megromlana/beszáradna! :)

Upd: Tényleg elfogyott, bár lassabban, mint gondoltam. Felkenésnél nekem az vált be, hogy a fehér réteg után közvetlenül kenem a feketét, egymás után a két szememre.
Végül egyébként sikerült még egy utolsó kallódó darabot beszerezni belőle, addig, míg az elfogy viszont muszáj leszek egy újat kinézni, sajnálom, hogy már nem gyártják. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

E329

2013. augusztus 22.

Imádom! Nem maszatolódik és nagyon sokáig elég. Anno a kórházban is használtam a fiam születése után (hogy ne kelljen a látogatókat sokkolnom az arcom gyűröttségével) villámgyorsan megszárad és természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

x

2013. április 21.

Nekem bevált, hétköznapi sminkhez tökéletes, úgy is, hogy a brutálisabb pillákat szeretem. Annyira nem erős, de szépen teszi a dolgát, és nem ragasztja össze a pilláimat. A barna van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

jane79

2013. március 31.

Megbántam, hogy megvettem. A fekete része nagyon maszatol. Semmi extrát nem nyújt. Nem is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

gabo

2013. február 27.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, nekem nagyon bevált. Nem csomósodott, szép hosszú és dús pilláim lettek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

unicole

2013. január 22.

Most vettem mert kiárusították, semmi extrát nem nyújt, hétköznapra viszont kiváló természetes hatást lehet elérni vele, nem irritál. Én csak a fehér végét használom, na az, az nagyon jó és arra kenem a másik spirálomat, amivel nagyon szexi, dús, hosszú pillákat érek el! Félárban a fehér vég miatt megérte, teljes árban nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.