Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zolabori, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

F30 (erős) UVA/UVB védelemmel, gyermekláncfű kivonattal, tisztán ásványi eredetű, vízálló

Az ásványi alapú fényszűrő védi az érzékeny gyermekbőrt. a széles sávú UVA/UVB szűrőrendszer és az E vitamin védelmet nyújt a káros napsugarak ellen, és segít megakadályozni a napfény okozta bőröregedést, valamint a pigmentfoltok kialakulását.

Nem tartalamaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olajokat, szilikont, parabéneket, és állati eredetű összetevőket. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Lena800805

2015. április 22.

Nagyon nehezen találok olyan naptejet, amitől nem pattogzik ki a bőröm. Gondoltam, ez majd jó lesz. Hát sajnos nem. Egyszerűen úgy éreztem, megfulladok, miután felkentem. Egyébként valóban véd a leégéstől, de én képtelen vagyok megtűrni magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

szilva1987

2015. február 25.

Olvasom itt a véleményeket és hajam égnek áll... hahó, hallottatok már arról, hogy fizikai fényvédő?????? Szerintem nem, pedig itt a krémmánián is van róla egy bejegyzés: http://blog.kremmania.hu/2012/05/fizikai-fenyvedok-vendegposzt.html

Nézzetek utána a dolgoknak mielőtt kritizáltok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Nézzetek utána a dolgoknak mielőtt kritizáltok!

diamia

2014. március 21.

Két éve vettem (remélem, még nem járt le), két nyáron használtam a szezon elején, úgyhogy egy ugyancsak Alverde testápoló lotionnal hígítottam. Így is jól el kell dolgozni, hogy ne maradjon fehér folt a bőrön, de a lényeg, hogy nem égtem le vele és mivel ilyen tömény, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

75eperke

2013. augusztus 1.

Akinek ez nem jött be, nézze meg itt a daylong-ot, kevésbé ismert, pedig nincs benne piros összetevő, és nagyon jó, gyógyszertárban kapható vagy rendelhető. Használtuk egyik nyáron, aquaparkban voltunk, délidőben is napon, semmi színünk nem lett, egyszer kentük be magunkat érkezéskor! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

sineas

2013. július 14.

Azért esett rá a választásom, mert natúr kozmetikum. Az illata tűrhető, szerencsére nem marad meg.
Amikor megpróbáltam magamra kenni, akkor jött a fekete leves. Eleve borzasztó nehéz elkenni, aztán hosszas masszírozás után az ember többé-kevésbé sikeresnek ítéli a műveletet, és megpróbál vízbe menni. Onnantól kezdve én úgy néztem ki, mint akit lemeszeltek. Strandolás után bőrradírral le lehet szedni nagy részét, de egyébként nagyon ragaszkodó. Egyetlen előnye, hogy a fehér rétegen nem volt az az UV sugárzás, ami át tudott volna hatolni. Nem is barnultam szinte semmit, amíg használtam, pedig volt, hogy délben voltam napon.
Illetve az emberen messziről látszik, hogy hol nincs bekenve a napozókrémmel, és lehet pótolni, mielőtt leég.
Megfogott mindent, amihez csak hozzáért, de szerencsére mindenből ki tudtam mosni.
Egy biztos, én nem veszek ilyet még egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Egy biztos, én nem veszek ilyet még egyszer.

Indira

2013. június 26.

A 8 hónapos babámnak vettem, és a Balatonon teszteltük. Tényleg minden hófehér lesz tőle, de nekem kijött ami a ruhára került (azért óvatosan kentem) és este le tudtuk mosni.
Nem utolsó sorban jól véd - ez a legfontosabb! A babám bőre nem barnult, nem égett le, és semmi irritáció sem volt tőle.
Azért valaki megsúghatná, hogy melyik az a kence ami u.ilyen károsanyag-mentes, véd és be is szívódik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 26.

zolabori

2013. június 12.

Egzotikus országban extrém UV mellett teszteltük. Hatásos, nem égtünk le, viszont ahogy az előttem szóló is írta, MINDEN fehér lesz tőle. A férjem mikor bekente magát, valami katasztrofálisan nézett ki a testszőrzetével keveredve... Férfiaknak nem ajánlott :) Én kétszer kentem magam vele, de annyira irritált ez a diszperzit szerű ragacsos állag, hogy két napig viszkettem tőle... Lehetetlen lemosni. Talán babaolajjal... Gyerek arcán összeállt kis szigetekbe, elég furcsán nézett ki az esti vacsorákon, mintha összeveszett volna a fogkrémmel... Arról nem is beszélve, hogy a sötétkék fürdőnadrágból nem tudtam kimosni... Nem szeretettem meg, kint hagytam a szobalánynak ( sötétfekete bőrű spanyol asszony, biztos örült neki :)) Nem veszek többet, van hasonló tiszta összetevőkből álló naptej, ami nem fest be falfehérre...A védelem miatt kapja meg a 3 csillagot, végülis egy naptej arra való hogy ne égjünk le. Na de akkor is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

ancsi79

2013. május 21.

Jó illatú natúrkozmetikum. Ezt is lehetetlen a srácokba masszírozni, mert minden vastagon fehér lesz, amibe homok és por profin ragad bele és a ruhácskáikat is megfogja. Pontosabban bármit amihez utána hozzáérünk (babakocsi, hordozó, stb.), viszont véd, így udvarra-vízpartra használjuk, míg a városba a beszívódósat kenjük fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.