Alverde

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 12.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő növényi glicerinnel, citromfű-és kakukkfű kivonattal, mely gyengéden gondoskodik a bőrről és friss, gyógynövényes aromájával kényeztet.
Vegán termék.

Reni3

2018. április 5.

Röviden:egy frissítő,üdítő tusfürdő,ami egyáltalán nem szárít!Kifutó termék volt és nevetséges összegért vásároltam!Nagyon jó választás volt!Nem okozott csalódást!Tuti újból vásárolom🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

szadri02

2018. március 18.

Nyáron használtam ezt a tusfürdőt és nagyon megszerettem. Nagyon jól frissített és az illata sokáig tartott a bőrömön. Egyáltalán nem szárított, pedig én hajlamos vagyok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

jkrisztie2

2017. július 25.

A mandarinosból szerettem volna még venni, de már sehol sem találtam. Megláttam ezt, illata kellemes citromos, tipikus "alverdés", frissít, üdít, szuper nyári kis tusi. Naná, hogy ez is limitált!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Cicus01

2017. május 21.

Hát, ennél jobb Alverde tusfürdőt is használtam már, erősen friss, fűszeres illat, fejfájáskor esetleg jól jöhet, de semmi különös szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Sunnyvagyok

2017. május 20.

Nagyon finom illatú, tavasszal - nyáron szeretni fogom mert frissít! :)
Olyan jól habzik mint egy krémtusfürdő, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Nagyon finom illatú, tavasszal - nyáron szeretni fogom mert frissít! :)
Olyan jól habzik mint egy krémtusfürdő, imádom!

rammy717

2017. április 25.

Imádom! Ez még a lelkemnek is jót tesz, fürdés közben. Annyira finom illata van...
Nem szárít, megfelelően habzik és tisztít. Mindent tud, amit kell, és be is tartja, amit ígér.
Ár-érték arányban is elégedett vagyok vele (főleg, hogy márkás-drágább társai agyon szárítják a bőrömet).
Összességében elégedett vagyok minden alverde tusfürdővel, de ez felülmúlja mindet ezzel az illattal. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

csaktom

2017. április 20.

az alverdétől jól megszokott gyengécske illat, számomra nagyon átlagos, semmi kiemelkedő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 20.

Nessy

2017. április 15.

A külseje, elnevezése és az illata flakonból szagolva levett a lábamról. Amúgy teljesen átlagos tusfürdő, engem nem bánt, az illata nagyon gyenge és vízzel keverve egyszerű "alverdés".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0