Alverde

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1900 Ft

A krémes textúrája és a nagy fedőképessége a bőrpírt és a hibákat is eltűnteti egy pillanat alatt. Tápláló méhviasszal és selyem fehérjével dúsított.

Averlea

2019. március 19.

A színe nekem pont passzol, és elég sokáig jó, 4-5 honapja használom, de inkabb azert mert nem akartam kidobni, pocsékolni. A semminél jobb, viszont az állaga katasztrofa, a kapott szivaccsal nem lehet rendesen felvinni, ahhoz túl "híg", bár most hogy a tégely alján járok már ilyen undi darabkák vannak a sarkokban, amit nem igazán ertek. A tág pórusokba is beleül, plusz mostanában hámlik tőle a bőröm akármi kenek alá.
Én akciósan vettem kb 800 ftért, szerintem nem is ér többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Én akciósan vettem kb 800 ftért, szerintem nem is ér többet.

Megany

2019. március 9.

Gusztának tűnt eleinte,de a szivacs belepenészedett!Nem praktikus ez így és a színe sem természetes.Nekem nem jött be,viszont jól fedett,korrektornak is megteszi akár.
A színe miatt csak 3pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

A színe miatt csak 3pont.

madri

2019. március 4.

Nekem bejött, főleg egy ezresért....szépen fed, de jobb hozzá a saját ecset, mint amit adnak hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Aanyta

2019. február 20.

Akcióban vettem 499.- Ft-ért kipróbálni. Megfigyeltem, hogy amikor felviszem akkor látszik az "alapozós arc", de pár perc után úgy egybeolvad a bőrömmel, mégis fed. Én szeretem, nem rossz. Praktikus a csomagolása, szerintem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

BoglarkaB860906

2019. február 1.

Sajnos nagyon nem jó, és még azt a 499 Ft -os akciós árat sem éri meg, amennyiért beszereztem. Nagyon nehezen lehet vele dolgozni, nem fed eléggé, ami meg az arcon marad az fél óra után lehámlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Sziporka88

2018. december 28.

Nem jött be. A homlokomon iszonyatosan kiszáradt tőle a bőröm. Nehezen tudtam felvinni. Kidobtam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

banita4

2018. november 9.

Első használat után eltettem a fiók mélyére, annyira csalódás volt... aztán gondoltam adok neki még egy esélyt mivel a jelenlegi színemhez tökéletesen passzol a meglévő legvilágosabb árnyalat. Viszont most a szivacsát messziről kerültem (az egy katasztrófa...) és a saját alapozó ecsetemmel vittem fel, és láss csodát, működik! Fedése nem erős de szép, egységes képet ad. Mac korrektorral használom így biztos, hogy ez is dob a tartósságán de szépen kibírt egy napot különösebb gond nélkül. Kicsit szárítja a bőröm de nem vészesen. Szem alá szintén kifejezetten jól működik. Nem egy csodaszer de szívesen fogom ezután használni és a jó összetevőivel és az igen kedvező árával nagyon is megéri! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

0623noja

2018. július 22.

Sokadjára veszem meg. Nem nehezíti el a bőrömet, nem szárítja. Praktikus, könnyen eldolgozható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Hanachan

2018. április 16.

Elég érdekes, kifejezetten fura a fedése, próbálkoztam mindennel már felvinni,mégsem az igazi. Az itteni vélemények alapján vettem meg, de alig fed és még azt is foltokban teszi, elegyengetni nehézkes. Plusz pont hogy van benne tükör, ez nagyon hasznos. Egy BB krémmel egyenlő a fedése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Eria

2018. április 16.

Az összetevői és a natur kategória miatt vettem meg, mert olyat kerestem ami nem terheli a bőrömet.
A csomagolás megfogott, okos szerkezet nyitja nyitáskor a szivacstartót is, és egy tükröt is kapunk. De nem ártana egy zárófólia, mert jópárat fel kell pattintani, hogy olyat találjon az ember, amibe nem nyultak bele :(
A mennyiség sokáig elég, rendszerint azért cserélem, mert középről tul sok kikopott..
Az illata finom, mézes.
A legvilágosabb árnyalatot használom, naponta. A saját szivacsával viszem fel, ami jó.
Könnyed, nem ragadós, nem fullasztó vagy vakolat- szerü. A fedése közepes- kevés. Szépen egységesít, de makacs dolgokat macerásabb eltüntetni, és az alapozó is hajlamosabb rétegzésnél arrébb mászni. De ha a helyére ügyeskedem, ott marad. Este a tisztító korongon még látni a nyomát, de ebben aludni is merek.
Semmi problémát nem okoz, legfeljebb bizonyos megvilágításnál lesz kicsit szürkébb a színhatás.
A csillámok nem zavarnak, nem látszanak felkenve. Gondolom az egyik ásványi összetevő sajátossága.
Nekem bevált, ujravevős, illatával mosolyfakasztós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Az illata finom, mézes.
Nekem bevált, ujravevős, illatával mosolyfakasztós.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.