Alverde

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1900 Ft

A krémes textúrája és a nagy fedőképessége a bőrpírt és a hibákat is eltűnteti egy pillanat alatt. Tápláló méhviasszal és selyem fehérjével dúsított.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

KisTigris

2021. szeptember 3.

A 015-ös árnyalat volt a legvilágosabb 2 üzletben is, így azt vettem meg. (Nem is tudtam, hogy van 010-es.) A lebarnult nyári színemhez jó. Közepes fedése van, viszonylag tartós, de púderezni kell! Addig használom, amíg barnább vagyok. A pórusokba beleül.
A maradékkal nem tudom mit csináljak. Tegyem el jövő nyárra? De a szavatosság és krémes.... Aj, akkor kuka lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Rekana19

2021. február 14.

nem fed kellőképpen sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

nem fed kellőképpen sajnos :(

Akvamarin42

2020. november 4.

Szeretem az alverde termékeket és ezért választottam ezt az alapozót. Sajnos az én zsíros bőrömre nem lett jó. Nagyon olajos nekem ez az alapozó. A színe nagyon fehér(010-es árnyalat), kiemeli a pórusaimat. A csillámoktól pedig rögtön ragyog az arcom, ami nekem nagyon nem jött be.(konkrétan tele van csillogó csillám darabkákkal).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Mahoney

2020. október 23.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem jött össze. Könnyű felkenni, szépen fed, de sajnos sárgás az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Otter

2020. október 10.

Egy régebbi változatát vettem meg nagyon jó árban és imádtam, rögtön el is használtam. Ennek az új nak valahogy más az állaga, sokkal sűrűbb, keményebb. Inkább pattanások elfedésére korrektorként használom, az egész arcomra túl sok lenne. Az ára jó volt, el tudom használni, nem dobom ki, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Panni21

2019. november 14.

Korrektorként használom, nekem egész arcra ez sok lenne, mind az állagát, mind a fedését tekintve. Így viszont remekül funkcionál, a legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol, nagy mennyiség, sokáig elég lesz, abszolút megérte. A csomagolása praktikus, a szivacsot is tudtam hasznosítani, igaz, nem hozzá, hanem a púderemhez, pont belepasszol a tokba, illetve jól is működik vele.
Ùjraveszem, ha valaha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Ùjraveszem, ha valaha elfogy.

zsofi017

2019. november 1.

Egy hétköznapi "futkozós" sminknek jó, de életem fedését nem ez fogja biztosítani. Olcsón vettem, így nem kár érte. Az összetevői is nagyon barátságosak és a benne lévő csillámok sem feltűnőek. Fixálni kell és száraz bőrre nem ajánlom a felvitelét, mert csak jobban látszódik, hogy hol van elhalt hámsejt. Nem egy csoda de egynek jó és nem nehezíti el a bőröm, nem tömte el a pórusaimat. :) A színe is megy a fehér arcomhoz, szóval nem az ördögtől való, de száraz bőrre szerintem nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Meoi

2019. május 22.

Régen nagyon jó minőségű volt és jól fedett imádtam és ajánlottam a barátnőimnek.
Most nem tudom mi változott, de kiszárítja a bőröm, csillog mint az Alkonyatba a csávó és a kis ráncokba beleül.
Régen 5 csillagot adtam volna rá, de most csak egyet kap. Nagyon rossz lett, nem tudom elhasználni az új adagot. KUKA

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

madri

2019. április 25.

Nekem bejött, főleg egy ezresért....szépen fed, de jobb hozzá a saját ecset, mint amit adnak hozzá.

update: egy hét leteltével vettem észre, hogy iszonyúan zsírosítja a bőröm, szinte ragyog, annyira fénylik az arcom délutánra. és nekem is nagyon sok gennyes, gyulladt pattanást okozott, úgyhogy már nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

eszterksz

2019. április 25.

Sajnos allergiás reakciót váltott ki nálam és az arcbőröm tele lett tőle gyulladt pattanásokkal. Hatalmas csalódás egy állítólagos natúrkozmetikumtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.