Alverde

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1900 Ft

A krémes textúrája és a nagy fedőképessége a bőrpírt és a hibákat is eltűnteti egy pillanat alatt. Tápláló méhviasszal és selyem fehérjével dúsított.

Ár: 500 Ft + posta , Eladó: madri
Állapot: párszor használt. Nincs meg a szivacsa!, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás, posta, személyes átvétel
Panni21

2019. november 14.

Korrektorként használom, nekem egész arcra ez sok lenne, mind az állagát, mind a fedését tekintve. Így viszont remekül funkcionál, a legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol, nagy mennyiség, sokáig elég lesz, abszolút megérte. A csomagolása praktikus, a szivacsot is tudtam hasznosítani, igaz, nem hozzá, hanem a púderemhez, pont belepasszol a tokba, illetve jól is működik vele.
Ùjraveszem, ha valaha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Ùjraveszem, ha valaha elfogy.

zsofi017

2019. november 1.

Egy hétköznapi "futkozós" sminknek jó, de életem fedését nem ez fogja biztosítani. Olcsón vettem, így nem kár érte. Az összetevői is nagyon barátságosak és a benne lévő csillámok sem feltűnőek. Fixálni kell és száraz bőrre nem ajánlom a felvitelét, mert csak jobban látszódik, hogy hol van elhalt hámsejt. Nem egy csoda de egynek jó és nem nehezíti el a bőröm, nem tömte el a pórusaimat. :) A színe is megy a fehér arcomhoz, szóval nem az ördögtől való, de száraz bőrre szerintem nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Meoi

2019. május 22.

Régen nagyon jó minőségű volt és jól fedett imádtam és ajánlottam a barátnőimnek.
Most nem tudom mi változott, de kiszárítja a bőröm, csillog mint az Alkonyatba a csávó és a kis ráncokba beleül.
Régen 5 csillagot adtam volna rá, de most csak egyet kap. Nagyon rossz lett, nem tudom elhasználni az új adagot. KUKA

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

madri

2019. április 25.

Nekem bejött, főleg egy ezresért....szépen fed, de jobb hozzá a saját ecset, mint amit adnak hozzá.

update: egy hét leteltével vettem észre, hogy iszonyúan zsírosítja a bőröm, szinte ragyog, annyira fénylik az arcom délutánra. és nekem is nagyon sok gennyes, gyulladt pattanást okozott, úgyhogy már nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

eszterksz

2019. április 25.

Sajnos allergiás reakciót váltott ki nálam és az arcbőröm tele lett tőle gyulladt pattanásokkal. Hatalmas csalódás egy állítólagos natúrkozmetikumtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Averlea

2019. március 19.

A színe nekem pont passzol, és elég sokáig jó, 4-5 honapja használom, de inkabb azert mert nem akartam kidobni, pocsékolni. A semminél jobb, viszont az állaga katasztrofa, a kapott szivaccsal nem lehet rendesen felvinni, ahhoz túl "híg", bár most hogy a tégely alján járok már ilyen undi darabkák vannak a sarkokban, amit nem igazán ertek. A tág pórusokba is beleül, plusz mostanában hámlik tőle a bőröm akármi kenek alá.
Én akciósan vettem kb 800 ftért, szerintem nem is ér többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Én akciósan vettem kb 800 ftért, szerintem nem is ér többet.

Megany

2019. március 9.

Gusztának tűnt eleinte,de a szivacs belepenészedett!Nem praktikus ez így és a színe sem természetes.Nekem nem jött be,viszont jól fedett,korrektornak is megteszi akár.
A színe miatt csak 3pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

A színe miatt csak 3pont.

Aanyta

2019. február 20.

Akcióban vettem 499.- Ft-ért kipróbálni. Megfigyeltem, hogy amikor felviszem akkor látszik az "alapozós arc", de pár perc után úgy egybeolvad a bőrömmel, mégis fed. Én szeretem, nem rossz. Praktikus a csomagolása, szerintem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

BoglarkaB860906

2019. február 1.

Sajnos nagyon nem jó, és még azt a 499 Ft -os akciós árat sem éri meg, amennyiért beszereztem. Nagyon nehezen lehet vele dolgozni, nem fed eléggé, ami meg az arcon marad az fél óra után lehámlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Sziporka88

2018. december 28.

Nem jött be. A homlokomon iszonyatosan kiszáradt tőle a bőröm. Nehezen tudtam felvinni. Kidobtam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.