Alverde

Ár:   1199 Ft (szettben)   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. április 9.

Ár:   1199 Ft (szettben)
Kategória:   Testápolók

2019. karácsony Körperbutter set ajándékcsomag része, limitált kiadás

Fahéj illatú testvaj napraforgóolajjal, makadámiadióolajjal, növényi glicerinnel és sheavajjal. A gondosan válogatott összetevők hidratálják és selymesen simává teszik a bőrt.

Tvylvis

2020. március 29.

Állagra, hatásra olyan, mint a legtöbb Alverdés testvaj. Viszonylag könnyen eloszlatható, maradéktalanul és viszonylag gyorsan beszívódik. Rendszeres használattal a száraz bőrt is kellően hidratálja. Az illata tetszett, nem túl intenzív, viszont a fahéjhoz valóban nincs túl sok köze. Az évszakhoz azonban igazán jól passzolt. A csomagolást nem szeretem továbbra sem, tetszetős nagyon, de csak rengeteg plusz szemetet termel. Erős négyest tőlem megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

Helene

2020. január 28.

Nem tudom mi volt ezzel, de nem tudtam elhasználni, mert irritálta, égette a bőrömet egy idő után. Pedig az összetevői hasonlóak mind a háromnak, csak az illatban különbözik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

TheNancy07

2019. november 12.

Karácsonyra hangolódva vettem le a polcról :3 Finom édes illatuk van, valamiért azt hittem, hogy szilárdabb lesz az állaga... Amint haza értem egyből ki is próbáltam. Gyorsan felszívódott, nem hagyott ragacsos érzetet a bőrömön, mégis érzem, hogy valóban hidratál. Jó kis krémecskék :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

szeliger

2019. október 27.

A három kis mini közül ennek tetszik a legjobban az illata. Fahéjtól messze áll, de határozottan kellemes, fűszeres illat, melengető testnek-léleknek. Maga a testvaj a szokásos, hasonókat tudok írni róla, mint a kakaós változatnál: testvajként jól funkcionál, tényleg vajas jellegű, kicsit keményebb. A bőr melegére jól olvad, megfelelően hidratál, ennek ára, hogy nem szívódik be villámgyorsan, még jó darabig érezni a bőr felszínén. A tégely szemre csinos, de nem praktikus, ujjal belenyúlva mindig a körmöm alá megy a testvaj és ezt nem szeretem, ezért szigorúan spatulával használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol