Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Testápolók

Nagyon száraz bőrre.

esztycske

2014. március 2.

2012.05.10.Na ebből végre én is találtam kis kiszerelésűt (nekem eddig se a mandarinosból, se a makadámdiósból nem sikerült), úgyhogy nagysokára lett egy hordozós alverde testvajam, sejhaj! :) Az illata tényleg jó intenzív citrusos, de nekem bejön ez is. Így kis méretként főleg a kezemre, számra használom, arra tökéletesen funkcionál, testre kenve még nincsenek tapasztalataim, de nyárra nagyon el tudom képzelni. Állagra talán a 3 verzió közül ez a legfolyósabb, úgyhogy a testvaj kifejezés kicsit erős rá, de szuper kis krém, az biztos.
2014.03.02. Most vettem észre, hogy anno mennyire magasztaltam ezt a krémet, de visszagondolva nem is értem miért. Ha eszembe jut az illata, csak valami zavaró érzés fog el, túl erős volt és a lime miatt kicsit WC szagúnak hatott :-) Állagra pedig a 2 másik alverde testvaj sokkal jobban bejött, ez folyósabb hozzájuk képest. Igazából már nem lehet kapni, úgyhogy mindegy is, de az update nélkül nem lett volna tiszta a lelkiismeretem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

melindae

2013. október 13.

Sajnálom, hogy már nem lehet kapni, mert az illatta függőséget okoz :D Nagyon eltalálták, igazi "vaj" állag, de könnyű eldolgozni. Normál- száraz bőrre egyaránt alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

cittyike

2013. július 1.

Mindenképp jó véleménnyel vagyok erről a termékről. Kiváló hidratáló, puhító hatása mellett, nagyon ízléses a csomagolása is. Hogy a bámulatos friss illatáról ne is beszéljünk. Az állagáért is odáig vagyok. :) Nálam minden szempontból jól végezte dolgát. Örülök hogy semmi "gonosz" nincsen ebben a szuper kis krémben. :) Megéri kipróbálni, nálam gyorsan elfogyott. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 1.

jégvirág

2013. május 20.

A nagy kiszerelés volt meg, bár a jó illata miatt hamar fogyott. Nagyon tetszetős az illata, üdítő. Télen használtam, de sajnos nem hidratált eléggé. Ha arcra tettem és volt az arcomon pattanás, úgy vettem észre, hogy hamarabb begyógyult. A bőrön hagyott nekem ilyen furcsa réteget és sokszor úgy éreztem, mintha alatta izzadnék. Tesómnak is hasonló tapasztalatai vannak, de sajnos nála egy kis irritációt is okozott (mindketten érzékeny bőrűek, allergiásak vagyunk). Ha látnám még egyáltalán nálunk az üzletekben, újravenném így nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

FaerieQueene

2013. május 12.

Az illata nem olyan édes és intenzív, mint a többi Alverde vajé, de azért nem rossz, egész kellemes. Jól hidratál és jobban felszívódik, mint a mandarinos vaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Alafaya

2013. április 8.

Imádom az illatát, kár, hogy nagyban nem kapható. Az Alverde testvajak közül nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 8.

radioaktiva

2013. március 10.

A hatása rendben van, de nekem az illata nagyon nem jön be :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 10.

A hatása rendben van, de nekem az illata nagyon nem jön be :-(

Paránytrilla

2013. március 10.

Ez a kedvencem! Jól hidratál, tetszik az állaga és odavagyok az illatáért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Ez a kedvencem! Jól hidratál, tetszik az állaga és odavagyok az illatáért.

szbogdany

2013. március 3.

Cuki kis csomagolás, mini kiszerelésben, utazáshoz vettem. Az állaga tökéletes, zsíros utóérzet nélkül beszívódik. Illata a citromfagyira emlékeztet, amit nagyon szeretek. Elég intenzív, de nem kellemetlen. Natúrkozmetikum, ami nálam alapkritérium. Ár/érték arányban rendben.
Arckrémnek használom, csak egy idő után vettem észre, hogy nem is az, hanem testvaj, de ez nem zavar, továbbra is arra használom, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 3.

Jennyke

2013. február 18.

Nekem a kicsi tégelyes van itt,a lakhelyemen levő DM-ben sosincs nagy kiszerelésű.Személyszerint imádom a citromfüves illatot,felfrissit,elég intenziv páromnak például annyira nem jön be.A krém nagyon sűrű,de könnyen eloszlatható és hamar be is szivódik.Kezemre,lábfejemre szoktam használni és néha kentem az arcomra is,nagyon jól hidratál biztosan veszek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.