Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: gyugyi.kinga, Módosítva: 2016. május 16.

Kategória:   Testápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilvi07

2016. május 16.

Kiárusításon vettem kb 300 Ft-ért. Azt hittem hogy egy zsíros krém lesz, mert hogy száraz bőrre való, de én könnyen el tudtam oszlatni, és hamar beszívódott. Finom illata volt, de szerintem túlságosan is erős. Azt a 300 Ft-t mindenképpen megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

heliofilia

2016. április 26.

Régebben használtam,azóta találtam jobbat,csak arra emlékszem hogy nehéz volt kinyomni a tubusból,hogy az ezer közül is megismerhető alverde illata volt és nekem nem hidratált eléggé...nem is vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

amina22

2016. február 25.

Meg voltam elégedve ezzel a testápolóval. Árkategóriáját tekintve szerintem jó hatása van, nem is vártam ennyit tőle :)
A összetevői jók, ezért is vettem meg. Az illatát is szerettem, kellemes, nem túl tolakodó rózsás illata van.
Az állaga lehetne jobb, azért látszik, érződik rajta hogy átment egy finomítási eljáráson, amit nem annyira szeretek.
Ha választanom kéne, inkább a finomítatlan sheavaj vagy jojobaolaj, avokádóolaj, ami aztán tényleg natúr, és nem kell aggódnom az összetevők miatt sem, valamint árban sem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Zaynab

2015. december 24.

Már tavasz eleje óta megvan és nagyon ritkán használtam is, különböző évszakokban.
Igaz, hogy csak párszor próbáltam ki, de azért írok róla egy általános véleményt, aztán esetleg később update-elek.

Pro:

- sűrű,
- a tubus miatt kis helyen is elfér (ugyanis nem tégelyes, hanem tubusos a kiszerelése),
- az illata nekem nem tömény, bár én vizes testre kentem, ha ez számít valamit.
- az alverde-nek ez a terméke kicsit kevesebb alkoholt tartalmaz, mint a többi testvajai és testápolói.
- szép rózsaszín a csomagolása.

és kontra, amiből eddig többit megfigyeltem, mint a mellette szóló érvekből:

- mivel sűrű, nehezen jön ki a tubusból, tégelyben kellene árulni. már most - a teli tubusból - alig jön ki a termék, nem tudom mi lesz, ha már majdnem üres.
- sajnos a szokásos "alverde citrusos szag" itt is megfigyelhető.
ez az alverde termékek szokásos "mellékillata", ami még a hajbalzsamban is ott van, de ott nem idegenkedem tőle, talán mert ahhoz jobban illik és onnan ki is mosom.
- nedves testre kenve is nehéz oszlatni, szóval nem tudom, hogy száraz bőrön hogyen lehet elegyengetni.
- a hidratálása jobb mint egy folyós terméké, de nekem ennél több kell így télen.
- az ára nem olcsó, kb. egy kategória az alverde testvajaival, de azokat legalább a tégelyből könnyebb kiszedni.

én azért vettem meg ezt a terméket, mert egyrészt nagyon jókat olvastam róla itt, másrészt meg szinte ingyen volt, mert sokat vásároltam a dm-ben, mellette megvolt a 150 pont és kértem a 10%-os végösszeg elengedést a kuponnal, szóval kb. ajándék volt nekem ez a termék, különben sajnáltam rá a pénzt.
most már tudom, hogy tényleg nem fogok erre több pénzt kiadni, legalábbis most ezt érzem, mert nincsen annyi pro az újbóli megvásárlása mellett, mint ellene.

3 pontot adok, mert valamennyi kicsi illata van, valamennyire hidratál is és mert az összetevői szebbek, mint a szokásos testápolóké.

ha valamilyen változást észlelek, azt megosztom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 24.

Pro:

- sűrű,
- az illata nekem nem tömény, bár én vizes testre kentem, ha ez számít valamit.
- szép rózsaszín a csomagolása.

és kontra, amiből eddig többit megfigyeltem, mint a mellette szóló érvekből:

- sajnos a szokásos "alverde citrusos szag" itt is megfigyelhető.

ha valamilyen változást észlelek, azt megosztom majd.

Gyevocska

2015. augusztus 7.

Lassan egy éve, hogy csak tiszta termékeket veszek és használok. Este szigorúan shea vajat használok, de kerestem egy olyan kencét, amit a munkahelyemen tudok használni: gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Ezek lényeges szempontok voltak. Jó nagy tégely, árban is megfelel. Viszont csalódás, hogy nem nagyon tartja meg a hatását, mert minden kézmosás után be kell kennem a kezem vele. Ettől viszont a kolleganőm mászik a falra.
Jó egy hónapnyi használat után (télen) azt vettem észre, hogy már szinte szárít. Ezt gondolom az 5. helyen álló. alcoholnak köszönhetem. (Ennyiért ne akarjak jobb INCI-jű krémet.)
Az illata kellemes, de hosszú távon émelyítő.
Valószínűleg csak ősszel, vagy télen fogom használni, akkor is felváltva valami mással, és akkor viselhető.
Nem csodaszer, olyan alkalmanként elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Az illata kellemes, de hosszú távon émelyítő.
Nem csodaszer, olyan alkalmanként elmegy.

Tunderviragos

2015. július 10.

Nagyon jó kis testápoló vagy öt tubussal elhasználtam, szerettem mert egeszseges az Incije is. Kicsit tömény az illata, de megszoktam, meg ujraveszem, de inkàbb télen szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

bonivagyok

2015. május 3.

Jó kis krém, az őszi-tavaszi időszakra tökéletes.
Nem ajánlom azoknak, akiknek extra száraz bőrük van, nekem effektíve ez kevés télen, akkor csak a testvaj!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Jó kis krém, az őszi-tavaszi időszakra tökéletes.

Dancy08

2014. október 2.

Eddig a Garnier Body Tonic-ját használtam aminek jó az illata és ápol is nem is azért cseréltem le. mert nem jó hanem, mert tisztább összetevőkre vágytam! Még csak a karomon használtam, de tényleg szupernek tűnik és jó sűrű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Berniii

2014. június 25.

Nekem az állaga nem tetszik. Más, mint a többi testápoló. Nem esik jól használni, ahogy kenem magamra, viszont a hatása ennek ellenére 5*. Tényleg hidratál és nagyon puha bőrt varázsol a használata után. Így a kettőt összevetve 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

La-Fee

2014. március 31.

A bio testápolók között állva vaciláltam, melyiket válasszam, a kislányom ezt emelte le a polcról és a kezembe nyomta, hogy ezt vegyem meg :) Gondoltam kipróbálom, az ára is jó, szimpatikus is volt, a szituáció is hozta, hogy meg kellett vennem :) Nagyon elégedett vagyok vele, több drága márkás bio testápolót kipróbáltam már, de egyáltalán nem marad le ez mögöttük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate