Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Könnyed testápoló lotion tiaré-kivonattal és bio sheavajjal. Hidratálja és kényezteti a bőrt.

dorimeow

2020. szeptember 2.

Az állaga nem rossz, de azon kívül , hogy nem csinál semmit még borzasztó büdös is.

Hamar beszívódik, de hidratálni nem hidratál egyátalán.

Csak azért 2 csillag mert nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Hamar beszívódik, de hidratálni nem hidratál egyátalán.

Csak azért 2 csillag mert nem hagy ragacsos érzetet.

KatkaKata

2020. április 2.

Szeretem az Alverde termékeket, de ez nekem nem vált be, nem hidratál, nagyon gyakran újra kell kenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

gala

2019. november 14.

Kb egy éve vettem belőle az első adagot, de fantasztikusan hidratál, szépen beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet maga után. A pórusokat sem tömíti el, pedig a felkaromon-dekoltázson előfordul ilyen probléma. Az illata kellemes (bennem mély nyomot mondjuk nem hagyott), de nem erős és nem érződik sokáig. Sajnos az a típus vagyok, aki igényli a változatosságot, de ha nem így lenne, és nem lenne limitált kiadás, ennél maradnék (második flakonnál járok). :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

zsofi017

2019. október 25.

Nagyon szeretem, emlékeztet valamilyen gyerekkori illatra... talán egy rágónak volt hasonló, vagy sütinek... már nem tudom, de nagyon nosztalgikus. Pikk-pakk beszívódik, lehet kenegetni egész nap, az illata egészen tartós, viszont elég könnyed az állaga, folyós, nem túl zsíros, viszont hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Gina19

2019. június 30.

Baromi kellemes kis testápoló, a legnagyobb pozitívuma egyértelműen a bódító illata. Tényleg szinte krémparfümként viselkedik a bőrön. Ezen felül könnyű eloszlatni, mert kellemesen folyós az állaga, és be is szívódik de izibe. :) Nagyon puha, kellemes tapintású lesz tőle a bőröm. Nagyon megszerettem rövid idő alatt, úgyhogy lehet, hogy betárazok belőle. A DM-ben akciósan vettem pár napja, ha jól emlékszem 600 vagy 700 forint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Tvylvis

2019. április 14.

Tényleg jó darab volt az Alverdétől, sajnálom, hogy limitált kiadás volt. Kellemes, könnyed állag, jól és gyorsan, maradéktalanul beszívódott. Rendszeres használattal a hidratáló képessége is tökéletes. Az illata valóban tirarés és eléggé intenzív, egy parfümmel valószínűleg jól összeveszne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

magichand

2019. február 16.

Ez egy krémparfüm :) oda vagyok az illatáért! Mint testápoló is rendben van, de gyakran csak az illata miatt kenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Pajzs

2018. október 17.

Most fogom befejezni az első tubusssal, a második már a szekrényben vár a sorára, a harmadik pedig úton van. Nagyon szeretem. Hamar beszívódik, kellően hidratál, és viszonylag rövid idő alatt beszívódik, nem ragasztja hozzá a bőrömhöz a pizsamát. Szőrtelenítés után is jólesik. Nyáron sokszor bekentem vele a lábam reggel is, szép fényt adott neki. Az illata varázslatos. Nem szeretném, hogy kivonják a forgalomból, de sajnos limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0