Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. február 9.

Kategória:   Tusfürdők

A bőrápoló barna cukor és füge kivonat, a visszazsírosító hatású bio szójaolaj, illetve a hidratáló hatóanyagok kellemes érzetet biztosítanak a bőrnek. A tusfürdő a gyümlcsök édes illatávaékényeztet, a növényi alapanyagok pedig különösen gyengéden tisztítanak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lunita

2013. szeptember 10.

Krémes, finom édes illatú,de nem émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Krémes, finom édes illatú,de nem émelyítő.

Kiscsillag5

2013. június 28.

Egyszerűen imádtam ezt a tusfürdőt. ^_^ Csodálatos illata volt. Miután kipróbáltam nem is voltam hajlandó másfélét venni. Nagyon szomorú voltam mikor megtudtam, hogy kivonják a forgalomból. Azóta sem találtam ehhez foghatót. Nagyon hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

mihrek

2012. március 17.

Nekem is a kedvencem volt! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Nekem is a kedvencem volt! :(

rocksteadycat

2012. február 11.

Nagyon finom illata volt, és nagyon szerettem én is... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

Nagyon finom illata volt, és nagyon szerettem én is... :(

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.