Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A lábápoló vaj összetevői felfrissítik és hidratálják a száraz, igénybevett lábat. Az illóolajok gondoskodnak a hosszantartó frissességről. Cukorbetegek számára is alkalmas.

laszti

2017. június 5.

Tökéletes lábápoló, a kiszáradt és repedezésre hajlamos sarkammal csodát tett! Az ár-értékaránya tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Ysu

2016. október 19.

Most akadt ujra a kezembe, nem nagyon hasznaltam a nyaron, mert nekem keves volt a hidratalasa.
Ahhoz kepest hogy extra szaraz borre van, ideig oraig hidratal, de ha nem kenem folyamatosan, akkor ugyanugy kiszarad a labam. Nekem a hatasa inkabb csak tuneti. Nem rossz termek, de a jo az nem ilyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

manoka92

2016. június 30.

Nagyon-nagyon szerettem ezt a lábkrémet, és ha még forgalmazzák biztosan újrafogom venni. Remekül hidratált, pedig pont tengerparton voltunk, amikor vettem és ott aztán a sós víz miatt szükség volt az erősebb hidratálásra. Hatalmas adag, ami nagyjából nekem fél évig kitartott, tehát gazdaságos is és egyébként sem drága. Nagyon kellemes illata van, egyáltalán nem erős, az egyik legjobb lábkrém, amit használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

linkee

2016. május 28.

Ez újra van? Azt hittem a kék tégelyes lett helyette.De mindegy is, ez a termék az igazi csodaszer! Nyáron a szandis időszakban kötelező. Jó vastagon bekenem vele a talpakat, zokni, és reggelre pihe-puha tappancsok. A hatás fokozása érdekében kúrákat is szoktam vele csinálni, zsinórban 5 napon keresztül, majd szünet. így kb 2 hétig tart a hatása.Egyébként a kék tégelyes hatása ugyanilyen jó,talán annak az illata kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Birkin22

2016. április 29.

Nem igazán kedveltem és a kívánt hatást sem értem el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Nem igazán kedveltem és a kívánt hatást sem értem el vele.

Zsina01

2015. december 13.

Hamarosan elfogy az első doboz krémem és biztosan újra fogom venni. Extra száraz és kemény sarkamat nagyon jól ápolja. Én este szoktam használni, jó vastagon bekenem a lábam, majd ráhúzok egy zoknit, így garantált a teljes felszívódás. Egyébként az illata tényleg erős, de igazából még a pont nem zavaró kategóriába belefér.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

magichand

2015. december 8.

Húginak vettem néhány éve szülinapi ajándéknak, még a fele meg van, pedig én is rájárok néha napján, ha náluk vagyok. :) Tényleg nagyon jól ápol, kézre vagy extra száraz részekre gyógyír. Illata tényleg erős, de hamar elillan. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

nikittta

2015. július 29.

Nagyon jó kis krém,mint általában az Alverde termékek.Szépen hidratálja a száraz bőrt a sarkamon.Az illata érdekes de az is tetszik :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Jank

2015. június 25.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Sok-sok keresgélés után találtam rá és szerintem jól teljesít, pedig eléggé száraz a sarkam. A krém használatával sokkal puhább és reszelés után is sokáig az marad. Az illatát egyenesen imádom és nekem külön élmény a krém állaga! Olyan, mint egy wellness élmény. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Bibi

2015. június 22.

Kicsit sem hidratal es budos. Ezek az ALverde cuccok tenyleg nem jok semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Kicsit sem hidratal es budos. Ezek az ALverde cuccok tenyleg nem jok semmire.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.