Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Szétválasztja és drámaian meghosszabbítja a szempillákat. A spirál egyik fele ápol és ível, a másik fele éjfekete színbe burkolja a pillákat - a maximális hossz és volumen érdekében.

Anita1978

2019. október 13.

Hat ez igen hamar beszaradt BONTATLANUL, a feher resze hasznalhatatlan annyira beszaradt , a fekete pedig semmit nem csinal.Csalodas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Megany

2019. március 9.

A fekete festékrész és a kefe szuper,de a másik,tápláló része már nemannyira.Nekem hamarabb beszáradt és darabokban viszi fel a szememre azt a fehér izét.Olyan zselészerű lett,kitudja mit használ.
Amúgy a hatás és az illat szuper,szeretem az összes alverde spirált! -nekem újabban a Maybelline-ek használhatatlanok,mert annyira sok festéket adagolnak,hogy csomókban összeáll a pillám és elnehezedik...nem szép és ezért kerestem egy természtes hatásút,ami keves festéket visz fel de azt legalább szépen és még egy pont azért,hogy nem ilyen durungnagy a keféje.Kissebb szemekre és pillákra is jól használható.Kell,mindig kell egy ilyen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

agensita

2018. november 8.

Az imént vettem, mert a meglévő kifogyott és a JOY akcióban gondoltam beruházok akkor erre, így ha nem válik be, akkor sem került sokba. Tartós használatról nem tudok még beszámolni, de első próbára jól muzsikál. (A sok negatív vélemény szerintem abból is adódhat, hogy nagyon eltérő eleve, hogy kinek mi válik be, nekem szinte egyenes, nagyon kis ívű és közepes hosszú pilláim vannak, általában göndörítőt használok a spirál előtt. Nekem ezért pl csak ez a sűrű szálas, duci, puha kefés spirál működik, a gumis, rövidszálú, hullámosan ívelt és hasonlókkal nem tudok mit kezdeni).
Alapvetően a márkától a Nothing but volume spirált szoktam használni, amivel nagyon elégedett vagyok, ez talán valóban egy picit mintha hosszabb hatású pillákat csinálna (bár a másiknak a keféje jobb).
5 helyett azért 4 csillag, mert borzalmas erős szaga van (szubjektív, biztos van, akinek bejön, nekem erős kávé szaga van, amit szeretek, csak nem a szemeimen). Összességében jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

cukicsajszi

2018. szeptember 24.

Lánykámtól kaptam és nekem nagyon tetszik. :) Szép, természetes pillákat csinál és nekem az illata olyan, mint valami finom rumos sütinek. :) Sajnos erősen fogyóban van és nem fogom tudni pótolni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Vicamici

2018. május 1.

Sajnos nagy csalódást okozott ez a szempillaspirál. Az ápoló része mintha nem is létezne, a fekete pedig alig csinál valamit. De ez még hagyján, mert olyan borzalmasan büdös, vegyszerszagú, hogy elviselhetetlen. A színe nem látszik, de a borzalmas szaga sokáig eltart. Abszolút pénzkidobás volt számomra. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

mcsv

2018. február 9.

Korábban nagyon szerettem a Maybelline hasonló, két fázisú szempillaspirálját, de azt már egy jó ideje nem kapni. Így nagyon megörültem mikor megláttam ezt. De nem váltotta be a reményeket. Az alap réteg alig marad a szempillán, nem is látom értelmét, a fekete réteg minimálisan látszik, sokszor át kell kenni. Ráadásul apró hosszúkás vékony darabkák vannak benne (gondolom ez ragadna a pillákra és optikailag meghosszabítaná), de ezek a nap során leperegnek az arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

babanyuszi

2018. január 26.

Ne költsétek erre a pénzetek. Teljesen a 'no-makeup makeup' kategória, órákig kenegethetem vele a szempilláimat, alig látszik valami. Az alapnak sem veszem sok hasznát, szerintem semmi értelme :D Közepesen pereg/kenődik, könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Zsaklin09

2017. november 18.

Huhh.. Hát ez egy elég fura cucc... :/ Még csak egyszer használtam, de muszáj leírnom a tapasztalatom. Elsősorban azért vettem, mert a szempilla alap érdekelt volna, korábban Aden szempilla primert használtam és nagyon bejött, de ez sajnos teljes más. Nem is látszik semmi a felvitelekor. A fekete spirál része pedig szintén alig látszik, na ezen már tényleg kiakadtam. Legalább hat rétegben kellett felvinnem, hogy látszódjon valami! Nem tudom eldönteni, hogy ez a festék, vagy a spirálkefe hibája. Hosszítani tény és való, hogy jól hosszabbít, de nekem fontos, hogy vastagabbak is legyenek a pilláim, különben semmi nem látszik belőle és azért kár kifesteni. Ja, és a szaga az valami borzalmasan fura és erős, órákig éreztem még sminkelés után is, majdhogynem elnyomta a parfümömet! Ilyet még soha nem tapasztaltam! Próbálkozni fogok még vele természetesen, és átértékelem, ha változik a véleményem róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

anitzsirK

2017. augusztus 25.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Az ezt megelőző spirálommal nagyon melléfogtam, ezért rövid türelmi időszak után elhatároztam, félreteszem, s helyette ezt megveszem. Itt, a Krémmánia kezdőoldalán fedeztem fel a terméket az újdonságok között nem túl régen, és mivel az Alverde termékeivel egyébként is szimpatizálok, gondoltam, teszek vele egy próbát (sminkem eddig még nem volt tőlük).
Tartós, nem pereg le a pilláimról néhány óra elteltével, és bár nem vízálló, mégis erősebben ragaszkodik, mint néhány (más márkájú) vízálló társa, ugyanakkor sminklemosóval gond nélkül eltávolítható. A keféje is pont megfelelő méretű (számomra); nem "tocsog" felesleges mennyiségű festéktől (kis "szálakat" tartalmaz), amikor kihúzom a tartályból.
A bázist is használtam/használom a festék felvitele előtt, de érdemben nyilatkozni a hatásosságáról nem tudok.
Az illata kellemes, bár a parfümöt elhagyhatták volna az összetevők közül...
Az utóbbi időkben beszerzett spiráljaim közül mindenképpen ez viszi a prímet: 5-ös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Az illata kellemes, bár a parfümöt elhagyhatták volna az összetevők közül...

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Trehalose, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Sorbitol h 1 1