Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolás

Az alverde Lemon Love illat a nyári reggelek üdeségét idézi. A citrom és a dél-itáliai légkört biztosító bergamot vérpezsdítően friss illatot eredményeznek. A rózsa szívillatként csatlakozik a fenséges összhatáshoz.

timity

2013. augusztus 31.

Ma gondoltam, hogy megnézem DM-es látogatásom után, kinek mi a véleménye erről a szettről. Láttam nincs fent, ezért gyorsan rákerestem. 1700Ft-ért adják a két terméket. Nem tudom, külön-külön is beszerezhető-e, de nagy valószínűséggel amint tudok visszamegyek érte.

Nagyon tetszik a testápolója! Még az általam kedvelt és a márkacsaládban legjobbnak tartott makadámdiós testvajnál is jobban bejön! Főleg az, hogy könnyen kenhető, nem túl zsíros, ennek ellenére teljesen jól hidratál! Ha beszívódik, egy kis ragacsos érzetet sem hagy maga után, sőt még olyant sem, hogy "bekentem a kezem ezzel a krémmel, és most már puha".. Mert hogy totál természetes érzés, mint ha a bőrömnek krémre sem lenne szüksége..:) Kár hogy limitált kiadás. Sajnálom, hogy nem kapható folyamatosan, mert ezután ezt a kiszerelést venném! Az illata olyan citromos, vaníliás habkrémes, fényévekkel különb mint a parfümje... Egyszóval:szuper. A tusolókrémje semmi különös, de az is jó. Illatra inkább limera hasonlít, mint citromra. Nagyobb mennyiségben használva mindkettőnek az illata elég sokáig érezhető. (natúrkozmetikumokhoz képest..) :) Kb.fél-1 óráig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

FaerieQueene

2013. május 12.

Az illata remek. A tusfürdőjét elhasználtam, viszont a testápoló az öcsémnél kötött ki kézápoló gyanánt, mert elkunyizta tőlem. Amúgy a testápoló is egész jó, csak nekem egy kicsit folyós és ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Mila85

2013. április 20.

Én tavaly nyáron hatalmas szerelembe este ezzel a csomaggal, a testápoló miatt vettem inkább, mert am szappannal fürdök, de annyira odaáig meg vissza vagyok az illatáért, meg hiába nagyon folyós vizes, eszméletlen jól puhítja, hidratálta a bőröm (igazából még egy fél flakon krém van mert direkt megmentettem, hogy ha nem lehet kapni akkor is legyen, persze aztán kijött a parfüm is). Mpst 2 hete már a parfümöt kezdtem el használni ajj olyan jó fincsi, én betegesen szeretem a citrusos illatokat, ez meg olyan mint egy citromos cukorka, vagy citrom fagyi, de nem fullasztós. Nagyon fini
Egyébként én is rohadtul kiakadtam az árán, nem is vettem meg most egy dobozt se, pláne h eleve nekem a tusija tulajdonképpen felesleges, max edzős táskába bedobom. De tavaly kb 1300 Ft volt ez a csomag. Pofám leszakad hogy most mennyi.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

encimokus

2013. április 17.

Timity! Fent volt, mert már tavaly véleményeztem, kerestem én is, de gondolom levették. Külön nincs, csak szettben lehet megvenni. Finom, citromos illata van, olyasmi mint a citromos alverde kölni. Szokásos Alverde minőség. A testápoló elég híg, de nyárra tökéletes. Engem csak az háborít fel, hogy 3,95 eurós árból hogy lesz 1700 mire ideér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.