Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Természetes, intenzív szín és tökéletes ápolás a puha ajkakért.

Dyana91

2021. február 22.

Szép színei vannak,de sajnos nem tartós és egy kicsit mintha szárította volna a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Annai

2019. július 2.

"Természetesnek" ható sminkhez ideális. Könnyű felkenni, tartós. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

fomnaba

2019. február 28.

Nagyon szuper kis termék. Nem szájfény, igazi rúzs, csodás mályva színben van meg. Sajnos nem tartós, de nem is szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Ann86

2019. február 27.

300 Ft-ért vettem és meg vagyok vele elégedve. Nem túl tartós, de nem szárít. Az ár-érték arány számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Kiratira

2018. december 24.

10 Brown árnyalatát választottam egy szép nude-is hatás reményében. Ez részben be is jött, de nem a saját ecsetével, mert azzal felkenve elég intenzív az eredmény, nem is szájfény hanem egy erőteljes, fényes rúzs hatása van. Ezért én csak pár pöttyöt viszek fel hagyományos rúzsecsettel, úgy természetesebb hatása van. Szépen fed, és tényleg szépen kopik, észrevehetetlenül, azért pár órát kibír. Nekem nem ragacsos, lehet mivel vékonyan viszem fel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 24.

Aadrii

2018. október 17.

Krémes állagú kis szájfény, nem túl tartós, nem túl pigmentált, de szépen el lehet dolgozni, jó a színe is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Szilviams0118

2018. szeptember 21.

a 30-as és 40-es árnyalat van meg, szintén 300Ft-ért, annyiért tényleg megéri. Szépen pigmentált, de nem tartós sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Annuss

2018. augusztus 17.

Kiárusítva vettem 300ft-ért. Annyiért nagyon megéri. Szépen kopik, szép a finishe és nem szárít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

b5bea

2018. június 2.

Kellemes viselet, sikerült tökéletes színt választanom, igazi nude a számomra - 40 Lovely Violet. Krémes, könnyű az ecsetével felvinni. Nem tartós, de ezt nem is ígéri. Szépen eltűnik a délelőtt folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

bugeyes

2018. május 15.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé. Nekem sajnos nem jött be, ezért túl is adtam rajta. Az illata jó, nem szárítja az ajkakat, viszont nem tartós, nem fed olyan jól és eléggé kenődik, persze ez nem tartós ajakrúzs. Nekem leginkább azok a kedvelt termékeim, úgyhogy magamtól nem vásároltam volna meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.