Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2014. június 13.

Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lotheg

2015. április 26.

Nekem a berry árnyalat van és imádom, csak egy picit sötétebb a saját ajkamnál, így eléggé természetes, főleg ha még le is itatom zsebkendővel a felesleget, mondjuk ez háromsor megismétlem és elég tartós. Evést ivást nem bírja, de szépen egyenletesen kopik, és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

tarkacica

2015. február 27.

Nekem a 10-es Berry van meg, csatlakozom az előttem szólokhoz, fantasztikus! Jó nagy, duzzadt szájat csinál, faragni egyszerű. Elég tartós is, kár, hogy nem vizálló. Az meg még nagyobb kár, hogy befejezik a gyártását:(((((
Először, amikor a nude szinűt vettem meg, otthon én is káromkodtam, hogy nem lehet kicsavarni a végét, és becsaptak....Aztán megvettem hozzá a faragóját, (szintén Alverde) és minden ok! Bátran vegyétek meg hozzá a faragót, 1-2 tekerés kell csak!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 27.

Natalka

2015. február 10.

Komolyan mondom, sírógörcsöt kapok, ha nem kezdik el újra gyártani, mert végre egy normális ajakceruza. A Nude szín van meg, és vissza fogok menni még venni belőle, mert isteni.
Könnyen kenhető, matt hatású, de nem olyan durván-tompán matt, teljesen természetes. Nem csíkozódik, nem gyűlik össze a száj belső felén, nem kopik, nem szárít. Az egyetlen hibája a csomagolása, de annyira szeretem a színét, és a tartósságát (ja, az is remek, nem mondtam volna még?), h az se érdekel, ha kissé macerásabb a faragás miatt.
Magasan veri az összes puccos nude-rúzsomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Magasan veri az összes puccos nude-rúzsomat.

linkee

2014. december 21.

800Ft-ért vettem meg a vörös árnyalatot. Meglepően jól pigmentált, szép színe van felkenve, viszont nagyon-nagyon szárít és nem is túl tartós. Rendszeres után kenegetést igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

SuperHiro

2014. december 2.

Nagyon jó kis termék, kár, hogy már nem gyártják. Én a "turkálóban" (tudjátok, ahova a hibás vagy egyéb okból leselejtezett cuccok vannak olcsón) akadtam rá, a vörös árnyalat jött velem haza. Számomra ez A vörös, gyönyörű szép színe van, egyenletesen fed és tartós is. Talán picit szárít, de egy jó hidratálóval ez sem probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

szilvike94

2014. november 15.

Beszereztem először a 20-as Nude árnyalatot, aztán visszamentem még a 30-as Red-ért és én hülye pedig nem vettem meg a 10-es Berry-t mostmár bánom, de lehet hogy visszanézek még érte is. :P Mindegyiküket egyszerűen IMÁDOM, mindegyik nagyon szépen fed, persze kell az aláhidratálás, de akkor meg vigyázni kell, hogy el ne vesztsék a mattságukat. A hegyezésükre én is kiváncsi leszek, olvastam lejjebb az alverde hegyezőjét lehet beszerzem hozzájuk azt, mert kár lenne elpocsékolni egy kicsit is ezekből a kis csodákból! :) Remélem újra elkezdik a gyártásukat, mert nagy kár lenne ha végleg eltűnne a forgalomból. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Underbelly

2014. november 8.

Szeretem, jó érzés viselni. Könnyű a felvitele, szépen pigmentált, a textúrája is tetszetős. És nem mászik el ide-oda, szép tartós.
A hegyezésre leszek majd kíváncsi...
Szerintem igazán gyárthatták volna ezt valami tekerős kiszerelésben, vagy esetleg fából. Akkor nem okozna fejtörést, hogy mégis mivel fogom én ezt kifaragni. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

A hegyezésre leszek majd kíváncsi...

Noyi05

2014. október 30.

A 20-as nude árnyalatot vettem meg 1400 Ft-ról 800 Ft-ra leárazva, örültem neki nagyon. :) Krémes az állaga, könnyen felvihető. Nekem kissé szárít, így aláhidratálok. Tartós, jól bírja az evés-ivást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

annamarialado

2014. október 28.

A legjobb szájkence ami valaha is utamban került!!!Sikerült kifognom meg kettő darabot a Nude nevre szolo közül ,,mert az ami hozzam passzol.Isteni nagyon tetszik hogy Matt!!!Sajnálom h nem lesz mindig kapható!!!.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 28.

LenAdam

2014. október 16.

Nekem is olcsón sikerült hozzájutnom. Gondolom, az utolsó daraboktól akarnak így megválni. A 30-as Red árnyalatot vásároltam meg. Elég erős, intenzív színe van. Szépen fed és könnyű felvinni. Nagyon tetszik benne, hogy precízen lehet vele dolgozni. Ha esetleg más árnyalatot is találok még belőle, meg fogom vásárolni. Úgy veszem én is észre, hogy kell alá a hidratálás, de melyik sminkcucc alá nem... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol