Alverde

Ár:   3499 Ft szettben   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. december 8.

Ár:   3499 Ft szettben
Kategória:   Tusfürdők

2020-as Magische Momente ajándékcsomag része

Fahéj illatú ápoló tusfürdő növényi glicerinnel.

szeliger

2020. december 9.

Fahéj illatot ígér, sokat nem nyújt belőle. Visszatértek a hagyományokhoz, kapjuk a régi jól bevált alverdés illatot. Az állag a többihez hasonlóan áttetsző, trutyis gél, nem a kedvencem. Ez is nehezen lemosható réteget hagy maga után a bőrön, ezt a részét sem szeretem annyira.
Ezzel a trio összes tagja felhasználásra került, kettő már elfogyott, ebből sincs már sok hátra. Ezzel bátran kijelenthetem, hogy baromi drága móka volt, 3x75 ml, az alig több mint egy normál kiszerelésű tusfürdő. Jól van, elnézegettem én a szarvasokat meg a farkasokat a flakonokon, a lányom lenyúlta a fémdobozt is újrahasznosításra, de ez az ajándékcsomag egy szép nagy átverés volt. Nem használhatatlan, volt már rosszabb is, ugyanakkor elégedett semmiképpen nem vagyok. Így jártunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 9.

Hidratálók: Glycerin, Betaine