Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   11,5 g

Krém alapozó, mely a felvitel után átalakul púderes, matt textúrává. Egyenletes, sima arcbőrt varázsol. Párna applikátorral. Vegán termék.

3 árnyalatban kapható

Victory33

2019. november 21.

Még tavaly vettem kiárusítva, ha jól emlékszem a világos árnyalatot. Az biztos, hogy nagyon passzolt a bőrszínemhez, ez már fél siker nálam, mert ritkaság.
Először nem tetszett, mert túl nehéznek találtam, aztán rájöttem hogyan használjam. Hidratáltam, de a lényeg, hogy használat előtt rózsavizet permeteztem az alapozóra és úgy vittem fel szivaccsal.Nem ázott fel, nem romlott meg. Felváltva használtam egy könnyű alapozóval, valamikor ez volt a korrektor. Ennyiért ajándék volt.:) Tavasszal fogyott el, jó lenne újravenni, viszont nem találtam a DM polcain, csak a másik fajtát, de annak mások az összetevői..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Kuro

2019. szeptember 19.

kiárusításon vettem meg én is.
a viszonyunk kettős, igazából ő dönt, mikor akar együtt működni a bőrömmel, és mikor nem. alaposan aláhidratálva nekem szép finish-t ad, bár tény, hogy nem valami tartós. azonban nem vonok le csillagot, mert a natúr alapozók között egész jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

kiárusításon vettem meg én is.

eveartstar

2019. július 5.

Szinte fehér a bőrömön a legvilágosabb árnyalat, és eszméletlen módon beleül a pórusaimba.
Esetleg korrektorként tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 5.

Esetleg korrektorként tudom elhasználni.

kri64

2019. május 5.

Update: télen is nagyon nehéz darab. Vettem hozzá egyet a sötétebből is, keverve jó a színe, de annyira, annyira maszk-hatás és érzés!!! Ha felteszem, egész nap érzem, hogy a bőrömön van egy réteg. Lehet, hogy mással kéne felvinni, nem tudom. Legalább 1 pontot levonok mert számomra biztosan nem csodaszer.

Leárazva vettem, még csak egyszer próbáltam, de eddig tetszik. Az állaga és illata nagyon tetszik, a fedése is jó, a színárnyalat viszont kicsit világos nekem, de nem volt más opció - lehet, hogy amikor még rendesen készleten volt, lett volna belőle választék. Télen viszont tuti jó lesz, mert amúgy hófehér a bőröm. Tény, hogy úgymond megül az arcomon ott, ahol nem szép(száraz vagy a tág pórusok), de ez más púdernél sincs másképp, így azt hiszem a ritka alkalmakkor (amikor használok egyáltalán bármit ami eltömíti az arcbőröm - ha natúr ha nem), örömmel fogom használni egy jó kis bőrradírozás-hidratálás után. Egyedül a pamacsot tartom feleslegesnek, de ezért nem vonok le pontot, kinek mi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

lydiadeathtrance

2019. február 26.

Én is akciósan vettem meg a legvilágosabb árnyalatot. Pozitívum, hogy van belőle világos szín (megjegyzem, púder nélkül napközben nem oxidálódik, hanem fehéredik az alapozó..., így mindenképp púderezni kell). Sajnos azonban nagyon csúnya a bőrön és szárít is. Egyszeri próbának jó volt 500 Ft-ért, de nagyon nem jött be. Fedése, finishe sem szép rajtam, de irritációt legalább nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

emerilda

2019. január 28.

Én is akciósan vettem, hogy legyen valamia táskámban napközbeni mattításhoz. Viszont szerintem alapozónak kevés és macerás. Viszont krémpúdernek tökéletes. Ez olyanoknak való akik utálják a nyanyás rizsporos kinézetű, tipikus porpúdereket (a préselt kőpúderek is ebbetartoznak). Finoman, vékonyan felkenve a mattítandó területekre elég jól működik. nem csodaszer, ebben a "krlmpúder" kategóriában vannak sokkal jobbak, viszont 500 ft-os akciós áron megéri átmenetileg vagy csak bedobni az egyik táskádba, hogy abban is elgyen egy és ne kelljen pakolászni táskaváltáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

uaim

2019. január 28.

nálam ez volt az amikor megtaláltam azt a színt ami tökéletes nekem. Sok sok év keresgélés után a 30 as ebből. És most kiárusításon kettőt is vettem belőle. Nagyon szeretem. Szép egész nap tőle a bőröm és nem okoz semmilyen allergiát vagy pirosságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.

KiTTy78

2019. január 15.

Nekem nagyon bejön ,nemrég vásároltam mivel épp fogyóban volt az előző(másik márka) alapozóm ami a végére már csípte a szemem ! Az Alverde Natúr kozmetikumokkal nem régen kezem el ismerkedem és gondoltam miért ne ?-alapozó...stb is jöhet! Nem bántam meg főleg hogy akciósan jutottam hozzá és még pár másik társához !
Egy kis figyelmetlenség miatt 3db-ot rendeltem ebből de nem bántam meg 500ft/db áron pedig főleg !
Írta itt vki hogy sokkal világosabb neki mint a tégelyben ,az azért van mivel a tégelyben "koncentráltan" van benne a szivaccsal pedig 1-2réteget nyersz ki egy alkalommal !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Fincsodrett

2019. január 12.

Akciósan vettem pár száz forintért. Nekem a 30-caramel beige árnyalat van meg. Nagyon kellemes csalódás. a színt pont eltaláltam. Az illata kellemes, nem az a tipikus naturkozmetikum szag. Én nedves ecotoools ecsettel (wonder cover complexion) viszem fel, így nagyon szép, egyenletes, vékony réteget sikerült elérni. Ennyi pénzt bőven megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

sün

2019. január 3.

Én is úgy találtam rá, hogy az akciós termékek között volt, gondoltam, 500 Ft-ot megér. Mivel nem rossz, legközelebb még egyet vettem, sajnos csak 1 volt már. Ha lett volna, ennyiért 5-öt is megvettem volna, mert amúgy is Alverde kompakt púderem van, másik fajta, de teljes áron 1900 Ft. szóval nem mindegy.
A csomagolás teljesen érthetetlen. Valaki írta, hogy tetszik, de mi értelme van két módon nyitni-zárni a dolgot? A másik fajtánál is felül a krém, alul a púder, de pattintva nyílik, itt meg teljesen szét kell szedni, letenni a csap szélére. Ok, biztos van, akinek ez bejön, de nem praktikus, az tuti.
Az meg, hogy átüt... erről az a véleményem, hogy nap közben 1000x érünk az arcunkhoz. Az is, aki most állítja, hogy nem. Észre sem vesszük, de folyamatosan piszkáljuk, naná, hogy leszedjük. Nem tudom, mit várunk el, hogy úgy odaragadjon? Akkor meg az lenne a baj, hogy lemosni sem lehet.
Szerintem teszi a dolgát, ennyi pénzért meg főleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

Szerintem teszi a dolgát, ennyi pénzért meg főleg.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol