Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Tusfürdők

Terhességi csíkok kialakulása ellen.

szilfid

2017. szeptember 19.

A testvajjal együtt vásároltam, gondoltam együtt jobban kifejtik jótékony hatásokat.
Szerencsére ennek nem olyan erőteljes az illata, viszont az állaga rettenetes. Akárhogy próbálom adagolni a fele mindig kicsúszik a kezemből.
Kis mértékben szárítja is a bőröm, így ha elfogy nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Kis mértékben szárítja is a bőröm, így ha elfogy nem fogom újra megvásárolni.

Cicus01

2017. június 20.

Nagyon nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, imádom az illatát, a krémes állagát, kismamiként biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

norci1126

2017. június 3.

Leírtam a termélcsalád többi tagjánál is, hogy csalódás volt, de talán ez volt a legnagyobb. Borzalmas illat, híg, sikamlós állag, rosszul habzik, nem hidratál. Nem tudom másnak hogy volt, de én a tubist alig bírtam kinyitni, ha fejjel lefele tároltam. Ennek végképp semmi köze a striákhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

vvv

2017. április 2.

Olajos tusfürdőnek hirdették, és mivel Alverde, azt hittem, szuper lesz. illata kellemesen visszafogott, de iszonyatosan híg, szóval hamar fogyott. Ráadásul nem tapasztaltam azt, hogy kevésbé lesz száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

ZsofiaZs

2016. november 4.

Borzalmas... Folyik, csúszik és rendkívül büdös! Nagyon sok kell belőle egy fürdés alkalmával és nem is érzem magam a használat után tisztának és frissnek. Az ára sem a legjobb... Biztos, hogy nem használom többször!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Zaynab

2016. április 23.

Update:

Nagyon megkedveltem, szeretem használni. Az illata már nem zavar, csak tényleg NEM mályvás a számomra egyáltalán, hanem mandulás.
Tervezem újravenni.
Kellően felhabzik, síkosan krémesen olajos, testápolózni sem kell utána (szoktam, de el is hagyhatnám).
Az árát sokallom, én leárazva vettem. A teljes ára 800 ft, ami magas. (Bár az Alverde többi tusfürdője is drága - amelyekben ehhez hasonlóan nincs szulfát és azok kisebbek is mint ez)
A három és fél helyett, most már négy és fél pontot adnék, de hagyom a négyesen. Nagyon erős négyes.

2016. 04. 09.

Megvettem, már használom pár napja.

Miért jó:

- a csomagolása szép,
- habzik,
- krémes,
- olajosan krémes,
- táplálónak tűnik,
- a használata után tisztának érzem magam,
- puha a bőröm,
- szerintem a testápoló sem fontos a használata után.
- nincs benne szulfát.

A negatívumai:

- a kupakja a szokásos (alverde, babylove) diszfunkciós és csak erős ütésre záródik,
- elég sok alkohol van benne,
- az illata NEM mályva, hanem inkább mandula, ami nem baj, csak én más illatra számítottam, mivel a mályva egy édes illatú virág, ez meg totál más illat,
- megjelent rajtam (a mellkasomon) egy kb. egy centis rózsaszín folt, ami pattanásnak tűnik. lehetséges, hogy a terméktől van, de nem tudom.
- a mű-illat egész sokáig megmarad a testemen.
- van benne illatanyag, bár csak az utolsó helyen szerepel az összetevők között.

Eddig tetszik és át akarok állni a szulfátmentes tusfürdőkre (emiatt több szulfátmentes tusfürdőt is hazahoztam ezzel együtt).

Három és fél pontot adnék, de négyesre értékelem most (mert fél pontot nem lehet adni, vagy levonni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 23.

Update:

Tervezem újravenni.

2016. 04. 09.

Megvettem, már használom pár napja.

Miért jó:

- a csomagolása szép,
- habzik,
- krémes,
- olajosan krémes,
- táplálónak tűnik,
- a használata után tisztának érzem magam,
- puha a bőröm,
- szerintem a testápoló sem fontos a használata után.
- nincs benne szulfát.

A negatívumai:

- elég sok alkohol van benne,
- a mű-illat egész sokáig megmarad a testemen.

szzh01

2014. október 28.

Nem vagyok kismama, de gondoltam, attól még használhatom, így megvettem. Szerintem ez az Alverde Ultra Sensitive tusfürdő mályvakivonattal és illatanyaggal felturbózott változata. A csomagolása kimondottan tetszetős, igényes design. Külön díjazom, hogy nem rajzoltak rá pocakos kismamát, így én sem érzem magam furcsán, amikor kézbe veszem. Nem rossz, viszonylag jól hidratál, de semmi extra. Édeskés, nem túl erős illata van, ami számomra átlagos, nem marad meg hosszan. Kimondottan nem tetszik viszont a folyékony állaga. Nem a habzást hiányolom, hanem szinte kezelhetetlen; kinyitáskor ha nem vagyok elég gyors, azonnal belefolyik a kupakba, és kezelni is nagyon nehéz a híg állaga miatt.Használat után mindig van egy kis tusfürdő a kupakban, ami beleszárad. Gondolkodom rajta, hogy valamilyen szobahőmérsékleten dermedő olajat (pl. kókuszolajat vagy esetleg shea vajat) adjak hozzá, hátha az összefogja.

UPDATE: Cseppentettem bele argán olajat és összeráztam, meglepően sűrű, nem folyós állagot kaptam, így már jól kezelhetővé vált és még ápolóbb, tartalmasabb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 28.

nora.hajdu91

2014. október 18.

Én ajándékba kaptam,gondoltam adok neki egy esélyt,hát...elég szörnyű. Elvileg natúrkozmetikum,de olyan mű az illata,hogy bántja az orrom. Egyáltalán nem habzik,mondjuk nem is vártam,mert olajos, de nem is tisztít,muszáj voltam megint lezuhanyozni miután használtam. Viszont tényleg nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Csipike

2014. április 30.

Ez a tusfürdő szuper, ha lehetne 6-ost adnék. Én most félidős kismama vagyok és egy ideje akármilyen tusfürdőt használtam kiszáradt a bőröm, és viszketett, nem győztem kenegetni. De ez a tusfürdő megoldotta a problémát, tisztít, de közben hidratál is, olyan utána mintha krémet vagy olajat használtam volna. Az állaga sűrű, krémes, az illata finom nem túl erős, nekem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.