Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

A szójaolajjal gazdagított krémes habfürdő gyengéden ápolja a bőrt, védi a kiszáradástól. Fűszeres illata kényezteti a lelket. Ajándékcsomag részeként kapható.

Tvylvis

2019. február 14.

Aranyos, de nem túl környezettudatos csomagolás, kellemes tartalommal. Nem értem az Alverdétől ezt a sok utazó kiszerelést, rengeteg szemetet termel. Ráadásul szerintem viszonylag kevés ember visz magával utazásra habfürdőt. A habfürdő hozza a márkától megszokottat, kiadós és tartós hab nem túl tartós illattal. Tudom, natúrkozmetikumként nem tartalmazhat szintetikus illatanyagot, de a kakukkfűnek természetesen is igen intenzív illata van. Szívesen elhasználtam, újból azonban nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0