Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 25.

Kategória:   Testápolók

Q10 testápoló mangóvajjal és articsóka kivonattal minden bőrtípusra

Krisztina1999

2018. december 11.

Tökéletes nyári testápoló, az illata nagyon szuper! Vigyázni kell vele, mert folyós, de ha jól emlékszem könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet.
Sajnos mostanában nem láttam, remélem nyáron megint előkerül🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Sajnos mostanában nem láttam, remélem nyáron megint előkerül🤗

dundicat

2018. július 27.

Jó illata van, de kb az ötödik használat után már inkább émelyítő. Nem igazán száraz a bőröm, csak azért kenem, hogy nyugodt legyen a lelkem, szóval nekem megfelelően hidratált. De tényleg folyós volt, és kicsit ragacsos is. Ajándékba kaptam, elhasználtam, de többet nem vettem ilyet. Vannak nála jobbak az alverde kínálatában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

agica31

2018. július 17.

Jó az illata (ami sokáig megmarad), sokkal puhább lesz tőle a bőr, plusz natúrkozmetikum.
Számomra nem kell több. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Számomra nem kell több. :)

szilvia.bano

2018. április 11.

Egyszer kipróbáltam. Kellemes illata van, én elsősorban emiatt vettem meg, és nem hagy zsíros érzetet maga után. Viszont enyhén ragacsos volt utána a bőröm, amit nem szerettem. A másik, hogy eléggé folyós, és nagyon nehéz úgy adagolni, hogy ne öntsek ki belőle túl sokat. Pumpás kiszerelésben jobb volna. Nem rossz, de van több testápoló is, ami ennél sokkal inkább bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Barabu

2018. április 5.

Édes, nyárias illata van, általában nem jönnek be a hasonlók, de ez valamiért kivétel.
Könnyű az állaga, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Könnyű az állaga, gyorsan felszívódik.

mobeto23

2017. október 20.

Nagyon szeretem!
Sokáig hidratál, nagyon jó érzést ad...imádom kenegetni magamra :)
Mindenkinek tudom ajánlani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Nagyon szeretem!
Sokáig hidratál, nagyon jó érzést ad...imádom kenegetni magamra :)
Mindenkinek tudom ajánlani!

Beebeee

2017. augusztus 4.

Teljesen bevált. Jó az állaga, szépen kenhető, gyorsan beszívja a bőröm. Nagy mínuszokban néha kevés, de akkor rásegítek egy kis jojoba, argán, vagy valami olajjal ami otthon van és probléma megoldva. Sokszor újra vettem, és fogom is. És még olcsó is!
Minimál negatívum, hogy kicsit büdös nekem, de nem érzem sokáig szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Minimál negatívum, hogy kicsit büdös nekem, de nem érzem sokáig szerencsére.

Jelizz

2017. június 5.

Nekem.olyan Bio illata van kicsit az Alterra egyik testapolojara hasonlit 😀 egy kis gyumolcsos beutessel .... nem rossz . Nem irrital de a szaraz boromon nem segitett... nem vennem ujra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

pocoknyuszi

2017. május 24.

Nagy Alverdés vagyok, és miután a sminkcuccaim és a tisztálkodószereim 90%a is ettől a márkától van, így gondoltam ideje egy testápolót is beszerezni. Ennek az illata tetszett a legjobban, finom édeskés. Esti fürdés után szoktam használni, viszonylag szerintem sok kell belőle mivel elég sűrű az állaga, de utána nagyon kellemes puha lesz a bőröm, és végre nem feszül, érdesedik a lábszáromon se a bőr. Használom már egy ideje, pont diétában is vagyok, így remélem a feszesítő hatás nem csak rá van írva, és kellően tudom támogatni a bőrömet is vele... de az Alverdében még nem csalódtam, szóval optimista vagyok. :)
Egy csillagot csak azért vonok le, mert ahol nem kifejezetten száraz a bőröm, ott kevésbé szívódik fel, és elég sokáig marad utána egy minimális kenőcsös hatás, ami ugyan nem katasztrófa, hiszen amúgy is este használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

kismadár

2017. február 22.

Nagyon édes, cukorkás illata van, de még így is érződik az a tipikus, alkoholos Alverde illat, amit én nagyon nem kedvelek.. Egyébként egy átlagos testápoló, érzékeny, száraz bőrre nem ajánlanám, de minden napos ápolásra normál bőrre jó lehet. Elvileg q10 feszesítő.. azt nem vettem észre, hogy feszesítene. Nem lett a kedvencem, de elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil