Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   9,5 ml

Kamondikitti

2016. április 9.

Igaz, hogy nem hosszabít, vagy dúsít (mondjuk nem is mondta senki, hogy ilyen hatast varjunk tőle), de szép színt ad és a pilláim se ragadnak tőle össze. Emellett az Alverdehez híven finom termeszetes illata van, és teljesen megérte, ha arra gondolok milyen olcsón vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Pipszi

2016. április 7.

Nem az igazi.Csatlakozom az előttem szólóhoz ,hogy nincs semmilyen hatása leginkább szempilla színezőnek megy el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Vdebi

2016. február 3.

Szempillákra kenve nem oszt, nem szoroz. Semmi extra hatás.( pl. hosszítás, dúsítás vagy valami)
Hogy mire lehet akkor használni? Talán szempilla színezőnek...
Nagyon nem jött be... és drága is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

Hogy mire lehet akkor használni? Talán szempilla színezőnek...
Nagyon nem jött be... és drága is.

drozsi

2015. június 28.

Update: azt még elfelejtettem, lefolyik a szem ala!! Fel orankent torolgetheti az ember a szeme alatti reszt, vicc!!

Nekem ez, biztos nem ujra vevos! Tenyleg nagyon sokszor kell athuzni a pillakon hogy lassak vmit belole, de ha igy csinalom hajlamos osszeragadni a pillam. Sokaig szarad.. Varom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

ylexe

2015. május 5.

Azért adok neki közepest, mert annyi jót tudok róla mondani, hogy natúr és szép fekete a festék, szeretem a keféjét is. De amúgy kb. ennyi. Szinte kár felkenni. Ja bocsánat még annyi, hogy nem bántja a szememet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

MayaBaba

2014. április 10.

Inkább annak ajánlom, aki a természetes hatást kedveli. Én jobban szeretem az intenzívebb fedésű spirálokat. Egyébként semmi gond nincs vele, nem szárít, könnyen lemosható, nem irritálja a szemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

egerke

2013. november 12.

Nagyon jó szempillaspirál!! a 2dik tubussal használom. 2 rétegben viszem fel, szép fekete, dúsít, semmivel se rosszabb mint a nem natúr társai.. sőt, azóta mióta használom, mintha nem hullana úgy a szempillám :) Mondjuk nekem alapból dús és hosszú, de ez a spirál nekem tökéletes. És az összetevői is jók :)
Más natúr spirált is próbáltam, nem voltak ilyen jók

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Más natúr spirált is próbáltam, nem voltak ilyen jók

anordess

2013. július 14.

Borzasztó keféje van, alig visz fel festéket, a látható hatás érdekében nagyon sokszor kell áthúzni a pillákat, de akkor is inkább csak kiemel, max. dúsít kicsit, hosszabbítani egyáltalán nem hosszabbít. Az eddig próbált natúr szempillaspiráljaimhoz képest tartós, ez az egy pozitívuma van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Serica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.