KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2018. január 5.

Kategória:   Hidratáló krémek

Gyógyvizes arckrém irritált bőrre, pH-bőrsemleges

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

vegyszermentes

2018. május 31.

Keresgélem a DM-ekben és nem találom, csak most néztem meg itt, hátha találok róla valamilyen infót, és szomorúan látom, hogy már írtak páran a megszüntetéséről. Tényleg nem lesz többet ez a krém? A legeslegjobb volt mindazok közül, amiket valaha használtam. Ha az éjszakába nyúló munkától borzasztóan nézett ki az arcom, ez a krém teljesen felüdítette, újjávarázsolta. Ráadásul az egyetlen volt, amely sohasem okozott semmiféle irritációt, pattanást, hanem csakis látványosan jó hatása volt. És kellemes, jó érzés is volt az arcomnak. Nem tudom elhinni, hogy megszűnt a gyártása/forgalmazása. Lécci aki tud ehhez hasonló arckrémet, ossza meg velem az infót, köszönöm!

vegyszermentes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

DianaS

2018. május 3.

A vadrózsás arcápoló olajjal használtam együtt télen, nagyon jó tápláló kombó, olyankor mindig kiszáradt a bőröm de most nem volt ilyen problémám. :) Bár azt azért nem mondanám, hogy irritált bőrre ez a krém tökéletes lenne.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

vvivien

2018. március 13.

2 tubussal használtam el belőle. Nem irritál, az illata semleges és jól hidratál

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

pniki93

2018. március 4.

Nagyon imádom. Decemberben kezdtem el használni, minden tökéletes....erre nem megszüntetik???! :(

pniki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

pannaa

2018. február 18.

Ekcémás, száraz, vízhiányos, folyton gyulladt az arcom. Télre kerestem valami nagyon jó krémet, mert konkrétan darabokban jött le a bőr az arcomról, hiába radíroztam és hidratáltam folyamatosan.
Egy csoda ez a krém! Harmadszor fogom újra venni, végre tudok rendesen sminkelni, nem irritálja az ekcémás bőröm, nem viszketek tőle. Este/reggel és smink alá is ezt szoktam használni, nekem nagyon bevált!

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Petravagyok

2018. február 16.

Hát nem is tudom, mit írjak... Ez a rengeteg 5 csillagos vélemény és csodákról szóló kommentek. Olyan kis lelkesen mentem el megvenni, utolsó darab volt a polcon, mintha nekem szánták volna, ugrándozva siettem hazafelé, hogy egymáséi legyünk. De semmi nem történt :( Gyönyörű összetevők, semmi illat, azt hittem, ezek önmagukban a tuti siker. Hát nem :( Oké oké, puha lesz a bőröm, de hát ez azért kb a minimum egy arckrémtől, nem?!
Szóval most a barátom arcát kenegetem vele esténként, ő úgyis utálja ha valami illatosított, és sminkalapnak is elmegy néha. Nyilván nem fogom újra venni és nem is ajánlom a barátnőimnek különösképpen. *Csalódás*

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

nyisike

2018. január 31.

Másodszorra vettem újra. Nekem alapjáraton nagyon száraz a bőröm, és ez a krém nagyon jól hidrátálja a bőröm és nem is kell belőle sokat felkennem. Nappali krémként használom. Sminkalapnak is nagyon jó, de zsíros és kombinált bőrtípusuaknak nem ajánlom.

nyisike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Destinyh

2018. január 21.

Hú, hát az elején bevált, de utána mintha nem csinált volna semmit. Így már egyre kevésbé használtam. Hidratálást nem igazán éreztem, de utána nagyon fénylett a bőröm...Számomra olyan semmilyen.

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

artdeco

2018. január 17.

Begyulladtak tőle a miteszereim. Pont. Akár mennyire volt is jó összetevőkkel tele, a végén testápolásra használtam. Kár! Pedig de jó árban volt.

artdeco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Evaaaa

2017. december 30.

Már jóideje használom, és nagyon bevált! Nagyon jók az összetevői, nincs semmi illata, az állaga könnyű és jól kenhető. Nekem vegyes/ normál bőröm van, T vonalban kicsit zsirosabb. Sminkelek is minden nap így ez és a lemosó is kicsit szárít. A krém tökéletesen kompenzál. Nem okoz irritációt sem, pedig szemkörnyéken is használom. Nekem nem is túl zsíros, igaz nem fél perc, hogy beszívódjon, de sminkalapként is jól működik.

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.