Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Ettike

2017. február 7.

Férjemnek vettem, de miután az én hidratálóm elfogyott, így az övét kezdtem el használni, míg én nem vettem magamnak újat.
Nem tapasztaltam bőrpírt, egész kellemesen hidratált, és nem hagyott ragacsos érzetet a bőrömön.
Viszont az illata... én nem tudom, lehet velem van a baj, de szerintem föld szaga van :D Ettől függetlenül jó kis krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

uaim

2014. november 24.

na kérem ez a termék ötpontos. sosem gondoltam volna hogy pasi krémet kenek magamra és jó lesz:) száraz nagyon a bőröm az ápolások ellenére is és ez volt kéznél ma amikor megláttam hogy megint hámlik mondom rákenem egye fene. Illata férfias erős, nem tetszett, viszkettem is kicsit tőle mondom no ez sem lesz az igazi és aztán jött a csoda. Feltöltötte a bőröm mintha vizet lőttek volna bele és a hámlás megszünt. Azóta is ámulok és hidratált a bőröm folyamatosan szóval még vacilálok hogy ez legyen e akövetkező arckrémem férjem egyébként imádja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 24.

mili

2013. február 1.

Tesómnak megvettem a karácsonyi ajándékcsomagot 50 %-os kedvezménnyel. Meg van vele nagyon elégedve, és újra fogja vásárolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.

hempike1

2013. január 19.

Szintén apukám véleménye alapján nagyon jó cucc. Reggel és este is használja, gyorsan beivódik a bőrbe és fantasztikusan táplálja. Elég belőle borsónyi mennyiség is, de ez jellemző az Alverde termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

mimi49

2012. október 1.

A férjemnek vettem, de az ő bőrére (rosaceás, de máskülönben normál) nem jó. Érzékeny lesz tőle, kipirosodik, kipattogzik.
Nem veszek többet belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

Nem veszek többet belőle.

Bibi

2012. április 16.

A barátomnak vettem, ő meg van vele elégedve. Egyszer én is rászorultam:D. Jól beszívódik,nem zsírosít, viszont a szaga,mert ez nem illat, vmi bűn rossz. Ezt elnézzük neki,mivel 'naturkosmetik' :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

csillag1219

2011. augusztus 3.

A páromnak vettem ajándékba, mert borotválkozás után mindig kipattogott a bőre. Amióta használja, azóta pihe-puha az arcbőre és nem pattog ki. Mondta is, hogy milyen jó ez a krém, már újra is kellett neki vásárolni. Bizonyára a benne lévő mandulaolaj táplál ilyen jól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.