Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Testápolók

Férfias illattal rendelkező testápoló.

Shea vaj és napraforgómagolaj, valamint guarana kivonat erősítik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Kiszerelés: 250 ml

rammy717

2017. szeptember 11.

Elutaztunk, nem volt más, és nagyon száraz volt a bőröm, így ráfanyarodtam, hogy bekenjem magam egy "férfi testápolóval", mert jobb, mint a semmi. És azt kell mondjam, pozitívan csalódtam. Nem volt tolakodó férfi illata, inkább citromfűre emlékeztetett, és viszonylag az is hamar elillant. Nagyon jól hidratált, kellemes érzetet hagyott maga után, és nem ragadt utána a bőröm. Azonnal hidratáltnak éreztem utána a bőröm, és nem viszketett tovább.
Csak ne lenne benne alkohol, főleg nem a 2. helyen.. Ennek ellenére megadom az 5 csillagot, mert nőként is elégedett voltam vele, és tényleg jól tette a dolgát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

mexx920114

2014. június 9.

Nagyon szeretem az alverdés termékeket ezért gondoltam kipróbálom ezt is , nagyon jó összetevők révén már alapjába véve nagyon szimpatikus, első használatkor tapasztaltam, hogy nagyon gyorsan beszívódik, az illata nem tolakodó kellemes, az állaga inkább folyós mint sűrű, teljesen megfelelő, főleg mi nekünk ,,férfiaknak" használom ha eszembe jut de a célra tökéletes. Ez az első olyan férfi testápolóm amit nyugodt szívvel használok az összetevők miatt. Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

karolyfi

2014. május 29.

Teljesen kiváló.Én csak ennek a családnak a termékeit használom.Vigyázok,hogy csak olyan kozmetikumot használjak ami csak természetes összetevőket tartalmazzon.Ebben a márkában megtaláltam a nekem valót.Csak pozitív minden terméke.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 29.

Tvylvis

2014. február 22.

Férjemnek szoktam venni, mert sem ő, sem én nem szeretem, ha csajos illata van :-). Hosszú ideig nem volt hajlandó testápolót használni, mert szerinte ragad utána, meg macera, stb. De a bőre száraz volt, így megpróbáltam erre rászoktatni. Saját tapasztalatból tudom, hogy számomra a natúrkozmetikum testápolók a nyerők, mert nem hagynak fura réteget a bőrön (hála a szilikonmentességnek és az ásványi olajok elhagyásának). Bejött neki, szereti használni (kéthetente egyszer, férfiból van), bár néha panaszkodik, hogy kicsit nehéz eloszlatni. De hatásában szereti. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol