Alverde

Ár:   1699 Ft szettben   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. november 26.

Ár:   1699 Ft szettben
Kategória:   Kézkrémek

2020-as Merry & Bright ajándékcsomag része

"Bársonyosan puha kezekről és kellemes bőrérzetről gondoskodik. Receptúrája napraforgóolajjal, sheavajjal, valamint növényi glicerinnel ápolja és hidratálja az igénybe vett kezeket. Ezenkívül gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Enne

2022. május 18.

Finom, natúr illata van, ez volt az első, amit elhasználtam a karácsonyi csomagból, aminek a dobozát mellesleg megtartottam karácsonyi dekorációnak.
Tetszik a tubus mérete és a pattintós kupak. Szerettem magamnál hordani télen, jól hidratálta a kezeimet akkor is, amikor úton voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 18.

Tvylvis

2021. október 21.

Összességében szeretem a márka kézkrémjeit, persze vannak jobb és rosszabb darabok. Ez a krém teljesen átlagos. Gyorsan és maradéktalanul beszívódik, kellemes illata van, ápoló hatása közepes. Elkenegettem szívesen, de nem fáj a szívem, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

dlrexqs

2021. október 1.

Ha a cseresznyés párjára azt írtam, hogy marcipános-meggyes desszert, akkor ez a sütőből frissen kivett puha mandulás sütemény. Különben elégedett voltam vele, szinten tartásra kiválóan megfelelt. Gyorsan beszívódott, és nem irritálta a bőrömet. A napi többszöri krémezést követően mindig sokáig puhák maradtak a kezeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Leander

2021. február 20.

Egy átlagos, kicsit gyengécskébb kézkrém. Az illata kellemes, a hatása közepes. Télre vagy komolyabb szárazságra, gyakori kézmosás vagy ekcéma esetén messze kevés. Tavaszra/ősz elejére elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Helene

2021. február 15.

Akinek a kezeinek nincs semmi baja, annak egy átlagos kézkrémnek elmegy. Bár én kissé erősnek éreztem a mandula illatát, de azért elviseltem. Az én kezeimet jól hidratálta, de ezek nem is voltak kiszáradva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.