Alverde

Ár:   1699 Ft szettben   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. november 26.

Ár:   1699 Ft szettben
Kategória:   Kézkrémek

2020-as Merry & Bright ajándékcsomag része

"Bársonyosan puha kezekről és kellemes bőrérzetről gondoskodik. Receptúrája napraforgóolajjal, sheavajjal, valamint növényi glicerinnel ápolja és hidratálja az igénybe vett kezeket. Ezenkívül gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tvylvis

2021. október 21.

Összességében szeretem a márka kézkrémjeit, persze vannak jobb és rosszabb darabok. Ez a krém teljesen átlagos. Gyorsan és maradéktalanul beszívódik, kellemes illata van, ápoló hatása közepes. Elkenegettem szívesen, de nem fáj a szívem, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

dlrexqs

2021. október 1.

Ha a cseresznyés párjára azt írtam, hogy marcipános-meggyes desszert, akkor ez a sütőből frissen kivett puha mandulás sütemény. Különben elégedett voltam vele, szinten tartásra kiválóan megfelelt. Gyorsan beszívódott, és nem irritálta a bőrömet. A napi többszöri krémezést követően mindig sokáig puhák maradtak a kezeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 1.

Leander

2021. február 20.

Egy átlagos, kicsit gyengécskébb kézkrém. Az illata kellemes, a hatása közepes. Télre vagy komolyabb szárazságra, gyakori kézmosás vagy ekcéma esetén messze kevés. Tavaszra/ősz elejére elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Helene

2021. február 15.

Akinek a kezeinek nincs semmi baja, annak egy átlagos kézkrémnek elmegy. Bár én kissé erősnek éreztem a mandula illatát, de azért elviseltem. Az én kezeimet jól hidratálta, de ezek nem is voltak kiszáradva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol