Alverde

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AnnaR, az összetevőket feltöltötte: Lelaj, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   2000 Ft

Pipettás rnyalatszabályozó, mellyel a 'közel jó' folyékony alapozó árnyalat tökéletesre keverhető.

2 árnyalatban kapható

Ár: 700 , Eladó: Arctickiss
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki átutalással, posta, foxpost

AnnaR

2019. június 20.

Leárazva vettem meg és nagyon jól bevált. Esküvőre sminkeltem menyasszonyt és sötétíteni kellett az alapozón. Nagyon kevés is elég volt, az alapozón, szárídási időn nálunk semmi nem változott :) hasznos kis cucc, de ügyesen kell vele bánni, könnyen félre lehet adagolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Lelaj

2019. május 19.

Leárazva vettem nem régen. Még sokat nem használtam, de elégedett vagyok vele egyelőre. A mindenkori közellenségemhez, a BB krémemhez kevertem, és 4 pumpálással már elértem a jó színt. Hozzá kell tennem, hogy a színkevergetés elég macerás, főleg hogy ez a "pigment csepp" iszonyat folyós. Szerintem ad egy kis extra fedést, plusz a felvitt elegynek talán több idő kell hogy kicsit megszáradjon és eldolgozható legyen. Összességében úgy vélem, egy próbát megér, legalább így nem kell kikukázni a túl sötét alapozókat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate