Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2015. november 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Bach-virágterápia keveréket tartalmazó éjszakai krém

Az ökológiai gazdaságból származó napraforgó- és mandulaolaj csökkenti a fáradtság jeleit, gondoskodik a bőr optimális tápanyagellátásáról.

Banyika

2020. február 19.

Nekem bevált. Erősebb hatóanyagú szérum mellé (retinol) használom éjszakára. Kiegészítésnek tökéletes, szuperul hidratál, gyorsan beissza a bőröm. Mivel a szérum, amit használok viszonylag drágább, ezért hidratálónak egy olcsóbb terméket szerettem volna választani. Ez szuperül megfelelt a kritériumaimnak. Szeretem az illatát és az összetevőlistája is egész szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Brigi182

2019. március 16.

Németben vettem, teljesen véletlen... Egy hölgy levette a polcról célirányosan mellettem.... Így vettem én is egyet... Más a csomagolása már!! De a neve ugyanaz!! Nagyon finom az illata, száraz arcbőröm van viszont ez a krém nagyon szuper neki!!! Egyből beszívja az arcom, és finom az illata!! Mindenképp újra veszem! Alapozó alá is tökéletes!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

lilielli

2019. március 9.

A legjobb esti arckrémem eddig!! Nagyon jól hidratál, beszívódik, és... imádom!!! Sokáig elég. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

draculina

2018. december 30.

Jól hidratál, kicsit zsíros érzetű, de pár perc alatt beszívódik. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

mercibalint99

2018. július 2.

Az előző éjszakai krémemtől kipattogott a homlokom, de ez 2 nap alatt rendbehozta. Ár-érték arányban tökéletes. Nagyon kellemes szerintem az illata is és jól hidratál. Egyedül az állaga nem tetszik, nehéz egy kicsit eloszlatni és egy kis olajos réteget hagy a bőrön, viszont ez reggelre teljesen beszívódik. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Sephira

2018. március 8.

Nekem ugyanaz a tapasztalatom mint audreycoca-nak.
Igazabol nem tudtam semmit errol a kremrol, hirtelen kellett egy ejszakai krem, a dm-ben voltam es erre esett a valasztasom (az osszetevoi drogerias viszonylatban ennek voltak a legjobbak).
En este lefekves elott miutan felviszem, meg par csepp olajat is eloszlatok, igy turhetobb. Egyik alkalommal, amikor nem tettem fel rogton az olajat vettem eszre, hogy onmagaban semmit nem erne, ugyanolyan szaraz lenne a borom utana, mint elotte. Nem hidratal semmit.
Elhasznalom, hisz nem artott, nem okozott viszketest se irritaciot, de nem puhitott. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Nekem ugyanaz a tapasztalatom mint audreycoca-nak.

Ekka86

2018. február 18.

Lángol tőle az arcom, piros, meleg és fáj. :( Májusig jó, ha kell, bárkinek ingyen odaadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Csilluwarrior

2017. március 8.

Nekem nagyon tetszik ez a krém, természetes anyagokkal, bőrápoló növényekkel. Az a réteg amit emlegettek pedig a shea vaj miatt van, ami nyugtatja bőrt és sebekre is gyógyító hatással van pattanásokat sem tömíti el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

eszter

2017. február 21.

Száraz, érzékeny a bőröm, nem elég neki ez a krém...és egy olyan réteget hagy rajta, amitől még szárazabbnak érzem!Nem tudom még mire fogom elhasználni (talán kézkrémnek), de nem veszem újra, az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

audreycoca

2017. február 21.

Nekem ez a krém nem jött be. Ha este felkenem reggelre tök ugyan olyan böröm mint este. Nem puhább, nem hidratáltabb. Semmit nem csinált. Azért 3 csillag mert legalább szépek az összetevői és így nem árt meg olcsó így nem buktam nagyot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.