Alverde

Ár:   €3   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   €3
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömerősítő bambusszal és fitokeratinnal. Naponta egyszer kell a lakkozatlan körömre felvinni.

Alverde Nagelhärterkur Körömerősítő kúra bambusz-keratin, 10 ml
Ár: 450 , Eladó: szzh01
Állapot: 1x próbált, szinte tele, Helyszín: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően
random

2020. január 6.

Én lakkozás előtt viszem fel (erre még jön száradás után egy eveline 8in1 sensitive, ami egy körömerősítő alaplakk). Egy hátránya van, hogy így nem olyan tartós a lakk, bár nem bánom ha 3 nap után lepattog belőle, legalább lecserélhetem a színt. Viszont eszméletlen rugalmasak így a körmeim még úgy is, hogy most kinövesztettem őket hogy nagyobb mintákat tehessek rá, azóta nem szakadt be, és a lemezes szétválás is csak akkor jön elő, ha már túl hosszúak, akkor is csak minimális. Ki akartam próbálni úgy is, hogy lehúzható alaplakk alá teszem, de egyelőre a tartósság miatt aggódom. Lehet hogy a későbbiekben veszek egy uv gél fedőlakkot, akkor elvileg a tartóssággal se lesz probléma... ha eljutok odáig, update-elek.

Update! Hát, a gél fedőlakkos mizéria sem igazán hosszabbítja meg a körömlakkom élettartamát, kivéve ha lakkréteg maga glitteres. De ugye azokat eleve nehéz eltávolítani... szóval, ez, alaplakk, glitter, fedőlakk, gél fedőlakk, az úgy hosszantartó, nem nehéz eltávolítani, és nem is szárítja a körmöm. De sajnos kopik. És ha a géllakkot lehagyom a tetejéről, 24-48 óra alatt megsérül a lakkozás, ami igencsak nem ideális, hisz ha ezt kihagyom, tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Qwerty

2019. december 17.

Épp nem volt olaj, így hoztam el ezt a körömerősítő zselét. Nem rossz, valamennyit erősít a körmeimen, szinte semmi illata nincs, inkább csak munkahelyi idegnyugtatónak használom. Viszont az vettem észre a körömágyakat nagyon kerülni kell vele, mert összehúzza és nagyon szárítja őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Pajzs

2019. július 21.

Körömlakkozás előtt használom (kezet mosok, nem erre kenem a lakkot), sokszor a márka körömápoló olajával kombinálva, és azóta nem tapasztaltam lemezes törést vagy körömszárazságot a sok lakkozás meg körömlakklemosó után. Hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, a köröm felszínét mattá teszi. Nem tapasztaltam, hogy a körmeim kiszáradnának, ha nem használom. Az illata növényes. Az üveg felénél járok, és már jó ideje dolgozik nálam, úgyhogy sokáig elég. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Vicuska918

2019. május 3.

Napi egyszeri használat mellett már egy hét alatt is erősödött a körmöm. A lemezes szétválást is meggyógyította. Úgy nő a körmöm, mint a gomba! :) Az illata kicsit érdekes, de hamar elillan. Abszolút csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Kuro

2019. április 23.

a tapasztalatok alapján, míg használja az ember folyamatosan, addig nagyon szép és erős körmöket eredményez. imádom az illatát és a zselés állagát, gondolom az aloe vera teszi ~ mindenesetre a bőr és a körmök is csak úgy beszippantják. minden héten használom, és több hónap után is csak a fele fogyott el, így nagyon gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

kittiszimonetta

2019. március 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, főleg ennyi pénzért. Néha ugyan elfelejtem használni, de alapvetően ennek a szernek köszönhetem, hogy újra egészségesek a körmeim. Nem kell vele macerálni, egyszerű a használata. Bírom az illatát, én napi többször is bekenem, ha van lehetőségem, és be is masszírozom a körmeimbe, majd köröm és bőrápolós kézkrémmel kombinálom és hagyom beszívódni. Hosszútávon mindenképp, de rövidtávon is megéri szerintem beruházni egy ilyenre, amióta használom nem törnek félbe a körmeim. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

ProbaBaba

2018. november 16.

Alapvetően gyengék a körmeim, ennek örömére ősszel mindig csinálok egy haj-köröm erősítő kúrát. Valamiért idén elmaradt a várt hatás a bogyóktól, így beiktattam ezt a kis külső rásegítést :-) Amúgy, a márkától ez az első termékem, kellemes csalódás, főleg, hogy a bogyós körömerősítőt akartam megvenni, de az nem volt a dmben.
Tetszik, 1-2 perc alatt beszívódik, egyenletlenségeket nagyjából eltűnteti, és azóta, mióta használom nem törnek/szakadnak be a körmeim :-)
Beepítem a napi rutinomba, mert gondolom ha abbahagynám visszaállna az eredeti állapot. Kb olyan lesz nekem mint egy kézkrém, ajánlom minden napos használatra :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Mars93

2018. augusztus 13.

Nekem is vegyesek az érzéseim. Amíg használom, kevésbé szárazak a körmeim, a töredezés is megszűnik, de amint abbahagyom, vagy megfeledkezem róla pár napra, olyan, mintha nem is használtam volna... :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

AnnaR

2018. július 3.

Leértem az üveg aljára és nem tudom eldönteni, hogy mennyire kellett volna megvennem ezt a terméket. Eleinte jó volt, abba is hagytam a kezelést (nagyon szeretem festeni a körmeim, a gyönyörű minták már hiányoztak,....) de lapokban elkezdett törni a körmön, visszatértem hozzá. Gyakorlatilag olyan, mintha a körmöm ,,nem emlékezne" arra, hogy lekentem ezzel az erősítővel. Csalódott vagyok, mert többet vártam tőle. Nem volt rossz vétel, de találni kéne valami jobbat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

KLD

2018. június 4.

Szükségem volt már valami köröm erősítő/tápláló valamire mert a körmeim nagyon gyengék , könnyen töredeztek. Korábbi vélemények után vettem már 1 hete használom naponta 1x és valóban látványosan szebb lett a körmöm bár még nem tökéletes de már sokkal szebb.. egyenlőre meg vagyok elégedve vele.

Up: 2018.06.04: oké továbbra is nagyon megvagyok elégedve..DE észrevettem hogy nemrég kimaradt egy hétvége amikor nem használtam és meglepődve tapasztaltam hogy a körmeim sokkal rosszabbul néztek ki akkor, mint még mielőtt használtam ezt.. vagyis ha nem használnám lehet hogy rosszabb lenne körmöm mint ezelőtt volt?! Ezt még kiderítem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Lactate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.