Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4.8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   €1.95
Kiszerelés:   4.8 g
Kategória:   Ajakápolók

Az Alverde Napvédő Ajakápoló homoktövis- és olíva-olajjal 20-as faktorú, közepes fényvédelmet biztosít tisztán ásványi fényszűrővel. Vegán.

lucisunderground

2019. május 16.

600Ft a semmiért.Nagyon pipa vagyok rá.Fehér réteget hagy a szájon,nem is ápol.Semmi értelme.A fényvédelem miatt csábultam el,de kár volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

vkata96

2019. május 8.

Már megint, miért nem néztem rá itt mielőtt megvettem...? By the way ugyanúgy jártam, mint Uveggalamb, a körömvirágos már a kezemben volt, de a fényvédő elcsábított. Hát, nem kellett volna. Nem lehet olyan vékonyan kenni, hogy ne legyen fehér tőle a szám. Undorító.. Amúgy se szeretem az alverde termékeket, de úgy látszik, ez így is marad. Bár az tény, hogy ebben legalább nem a második helyen van az alkohol, mint kb az összes termékükben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Limadunia

2019. április 16.

Csatlakozom előttem szólókhoz. Bárcsak megnéztem volna az értékeléseket vásárlás előtt, de gondoltam szépek az összetevők és hát mégis mit lehet egy ajakápolón elrontani. Nos tévedtem, ez valami borzadalom. Krémes és szinte észrevehetetlenül beszivodik, ez igaz, azonban undorító fehér valamit hagy a szájon, ami a ráncoknál összecsomósodik. Én először észre se vettem, mert utcán nagy boldogan felkentem rögtön miután megvettem, csak hazaérve láttam a döbbenetet. Nem is értem, maga a cucc totál sárga színű, hogy hagy ez egy fehér krétás réteget??? Na mindenesre ez kuka, Alverde meg szégyellje magát hogy úgy árul valamit, hogy nem tünteti fel a cimkén, hogy vigyáz, az ajakápoló fehéres réteget hagy a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Uveggalamb

2017. július 17.

na ez az ,ami BOTRÁNY. Ha lehetne egy csillagot sem adnék rá,annyit sem ér.
600 Ft és most fogom kidobni. (ma vettem)
Direkt nézegettem a többit ajakápolóját a márkának, mindenki áradozik, már a kosaramban volt a körömvirágos.. De mivel nyár van, meg jövőhéten megyünk hosszabb biciklitúrára , gondoltam szuper lesz ha fényvédőt is tartalmaz.. Gondoltam nem annyival drágább , mint amennyivel többet tud, jön velem.
Bár megnéztem volna előbb az értékeléseit itt !!!( hiszen kb ez az egyetlen ajakápolója az ALVERDÉNEK,ami egy csilalgos)
Tükör nélkül a boltból kilépve felkentem az ajánlásnak megfelelően jó vastagon, elballagtam ebédet venni magamnak.. Nem is értettem miért néznek ennyien, ilyen jól nézek ki?! Eszembe sem jutott h a megoldás az , hogy nem, nem jól, nevetségesen undorítóan borzalmasan nézek ki.
Mikor belenéztem a tükörbe majdnem elájultam, krétafehér és hullalila színek keveréke volt a szám, körbe-körbe mindenütt.. Aztán megpróbálkoztam vele, h vékonyan felütögetem, és úgy biztos működni fog, de akkor is fehér lett a szám.. Nem működik, több próbát nem érdemel, használhatatlan és pénzkidobás.. nagyon sajnálom :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

na ez az ,ami BOTRÁNY. Ha lehetne egy csillagot sem adnék rá,annyit sem ér.
600 Ft és most fogom kidobni. (ma vettem)

zalla

2017. július 15.

Az összetevői szépek, de sajnos nagy csalódás volt. Kemény állagú, nehezen felvihető és látható lilás-fehéres réteget hagy az ajkakon. 2 alkalommal használtam, de kifejezetten betegnek néztem ki, így nem próbálkoztam tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

szilvi07

2017. június 11.

Szeretem az Alverde termékeket, de ez nem jött be. Egy fehér réteget képez a bőrön, ami úgy néz ki, mintha már annyira fáznék, hogy belilul tőle a szám. Ha ezzel utcára akarok menni, kell rá szájfény, vagy rúzs, vagy valami. Emellett nekem a száraz részeket nagyon kiemelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil