Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 30.

Kategória:   Kézkrémek

Az olíva értékes hatóanyagaival táplálja és hidratálja a kezeket, hogy azok hihetetlenül puhák legyenek. A Görögországból származó olívaolajjal, olívabogyó- és olajfalevél-kivonattal, olívabogyó-koncentrátummal készült krém megóvja a kezeket a kiszáradástól. Gyorsan felszívódik, nem kelt ragadós hatást. Vegán.

szgreta

2019. október 17.

Olyan kézkrémet kerestem, aminek visszafogott az illata és szépek az összetevői.Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nem annyira tetszik ez a krém.Az állaga jó, picit mondjuk nehezen szívódik be.Az illatával van a fő gondom, szúrós szagú, mintha romlott lenne, nagyon kellemetlen számomra.Kifejezetten büdösnek mondanám.Most várok, hátha megszokom idővel, különben kénytelen leszek elajándékozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

BlackMagicWoman

2019. szeptember 6.

Kicsit nehezebben szívódik be a bőrömbe, ennek ellenére szeretem. Főleg a hidegebb napon vagy este használom. Puhává teszi a bőrt, finom az állaga is. Csak az erősebb citrus illata miatt adok 4*, nekem túl sokáig megmarad a bőrömön ez az illat, amit annyira nem szeretek. Ettől függetlenül szuper kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Qwerty

2019. május 26.

Amit ígér, azt betartja, szó se róla. Természetes összetevők (nagyjából), hamar beszívódik, puhává teszi a bőrt. Ennyi. Továbá szúnyogriasztó-szagúvá is teszi mellékesen. Semmi mást nem érezni, csak a citronellolt. Rémes.
Aztán a puhaság. Igen, a száraz, ráncos kézbőrt puhítja kicsit, de pont ugyanolyan száraz és ráncos marad. Csak kicsit puhább közvetlenül a felkenés után, de nem túl sokáig...hatalmas eredmény. Szó szerint a büdös semmiért adtam 1000 ft-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

anielka

2019. május 14.

Túlzás nélkül állíthatom, hogy a legjobb kézkrém amit valaha használtam. Tökéletesen hidratál (napi egyszer bőven elég használni), beszívódik, semmi zsíros utóérzetem nincs, a tenyeremen sem. Nagyon kevés elég belőle. Ajánlom és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

zsibritagnes

2019. április 23.

Az illata kicsit erős, de nekem nem rossz értelemben. Az összetevők szuperek, a hatás sem marad el, extra puhák a kezeim tőle. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Mollyerdelyi

2019. április 10.

A dm egyik rendezvényén kaptam a terméket, amikor hazaértem rögtön kiakartam próbálni, mert nagyon ígéretes volt a csomagolás és az összetétel. Az illata számomra kissé erőteljes, de elillan 1-2 perc alatt, viszont a hatása az nagyon brutál. Végre egy olajos kézkrém, ami nem hamar beszívódik és tényleg hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

tomkogy

2019. február 23.

A munkahelyemen az asztalomon mindig tartok kézkrémet és naponta többször használom is ezeket. Olyan ápolt, hidratált puhaságot még egyikkel sem sikerült elérni, mint ezzel a krémmel. Újraveszem és ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

natasa

2019. január 13.

Nem túl zsíros, mégis szépen ápol, hidratál. Gyorsan beissza a bőröm, nem marad utána ragacsos, sikamlós. Az illata citrusos-natur, de nem vad. Ez egy jó kis kézkrém, szép összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.