Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2015. január 30.

Dúsító szempillaspirál.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

lumpursky

2018. szeptember 2.

Szeretem az Alverde termékeket, de ez sajnos nagyon nem jött be, annyira természetes a hatása, hogy szinte nem is látszik semmi belőle és a szememet is csípi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

strauszkinga

2018. augusztus 21.

Sajnos elég gyenge ez a spirál. Nehéz úgy használni a keféjét, hogy a szemhéjam nem lesz festékes, ami elég gáz, nem szokott ilyen előfordulni más spiráloknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Picieri

2018. július 1.

Én a barnát vettem meg belőle, mert nem szeretem mindig a fekete festéket, van amikor sokkal természetesebb az egész smink, ha a pillák nem virítanak annyira. Nagyon tetszik, nagyon sűrű a keféje, mégsem áll benne csomókban a festék. Igaz, hogy nem annyira intenzív a végeredmény, de nekem pont ez tetszik benne a legjobban, teljesen átfésüli a pillákat, szétválasztja őket és enyhén megfesti.
Aki intenzív eredményt szeretne, meg nagyon látványosat, az ne ezt vegye, mert tényleg csak leheletnyire festi a pillát és többször átmegyek rajta én is, de nagyon természetes az eredmény!! Imádom, szerintem ha elfogy újraveszem, mert kell ilyen is. Ja én nem kenődik, nem potyog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Captainblonde

2018. június 26.

Véletlenül egy barna színűt sikerült vásárolnom, pedig feketét szerettem volna. Egyáltalán nem csinál dús pillákat, éppenhogy megszínezi őket. Valójában szép, természetes pillákat lehet vele festeni, de ennyi, semmi volumen, ahogy a neve sugallja... Nem csomósodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Orsolypapp

2018. május 16.

Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, bár szerintem kicsit kevés festéket visz fel egyszerre a pillákra. Nyári napokra és edzéshez, sportoláshoz viszont pont ezért ideális. Ha drámai, nagy volumenű sűrű pillákat eredményező terméket keresel, ne ezt válaszd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

oklaudia

2018. március 7.

Szeretem ezt a spirált. Nálam újra vevős. Jó a keféje, pont annyi festéket visz fel amennyi kell, nem lesz csomós, nem ragad össze a pillám. Szép természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

edibo

2018. február 19.

Szépen lehet vele szempillát festeni, nem ragacsos, teljesen természetes hatású az eredmény. Azért vonok le egy csillagot, mert sajnos könnyen elkenődik, nap végére valahogy mindig mászik le belőle a szemem alá, hiába nem nyúlok a szememhez soha. amikor van rá lehetőségem, keresek egy mosdót és picit az alsó pillasor alatt meg kell törölnöm a szemem. Azért egy szempillaspiráltól azt várnám, hogy normál viselet esetén maradjon a helyén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

gretta

2018. február 14.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a spirállal kapcsolatban. Olcsóbb alternatívát kerestem a Clinique High Impact szempillaspiráljára, amit évek óta használok. Mivel a DM-ben ki voltak rakva a kefék külön a polcra, a keféje fogott meg. Nagyon szépen, természetesen emeli ki a pillákat, a High Impact-hez hasonlóan. A formulája viszont borzalmasan nedves, nehéz vele dolgozni. Ha véletlenül belepislogok száradás előtt, máris ott van az egész a szemem alatt. És naaagyooon lassan szárad. Sajnos rohanós hétköznapokra, amikor használnám, nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

A77

2017. december 19.

Könnyen kenõdik es nem tartja meg a formázott pillákat (elõtte göndorítõt használok), mivel puha állagú marad. Sajnos nekem nem vállt be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Eddie3

2017. november 17.

Szép, természetes pillákat csinál, nem tapaszt, nincsenek "póklábak", viszont a -szerintem- túlméretezett keféje miatt nagyon nehéz úgy felvinni, hogy ne satírozzam feketére a szemem körüli részeket.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1