Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2015. január 30.

Dúsító szempillaspirál.

draculina

2017. október 16.

Véletlen sikerült a barnát megvennem, de ez is jól áll :) Nekem egész nap fennmarad, nem potyog le, mivel nem vízálló könnyű lemosni. Szolidabb sminkekhez 1 rétegben használom, egyéb esetekben 2 réteg. Vegán és CF, tiszta jó összetevőkkel, szóval 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Zsuzsi917

2017. október 11.

Szépen szétválasztja a pilláimat, viszont nem dúsít sok mindent, ami a feladata lenne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Kucy

2017. augusztus 28.

Elégedett vagyok vele. Szépen megfesti, de nem tapasztja össze a pillákat. Ha ügyesen, óvatosan bánok vele, és sikerül anélkül felvinnem a pilláimra, hogy a bőrömhöz érne, akkor nekem kibírja estig kenődés és pergés nélkül. Viszont ha a bőrömhöz érek vele, akkor sajnos hamar pandamaci leszek, kenődik. Inkább lehúzom a spirálról a felesleget, így kenem a pilláimra több lépcsőben, így szép és tartós, de kicsit időigényes, pepecs. Mégis eddig az a legmeggyőzőbb natúr spirál számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

applepebble

2017. augusztus 18.

Véletlenül vettem meg a barna verzióját, de az első használatkor rájöttem, hogy valójában nekem sokkal jobban áll ez a természetes szín. Könnyű lemosni, természetes összetevőit nagyon szeretem, és tapasztalom a benne levő ricinusolaj hatását is, mert a nagy márkás spiráloktól hullik és gyengül a szempillám, de ettől csak erősebb és sűrűbb lesz.
Viszont, könnyen elkenődik, így hamar az alsó szemhéjamra kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Viszont, könnyen elkenődik, így hamar az alsó szemhéjamra kerül.

eiola

2017. augusztus 16.

Valóban nagyon természetes a hatása, nem vastagítja de hosszabbítja a pillákat. Sajnos nagyon hamar fekete lett tőle a szemem alatt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

bdetti

2017. augusztus 14.

A legjobb spirál azok közül, amiket valaha használtam. :) Eddig mindegyik rengeteg festéket vitt fel a szempilláimra és össze is ragadtak tőle. Ez végre szétválasztja a pillákat, nem ragadnak össze és elég festéket vihetek fel vele.
Nekem nem szokott elmosódni, kivéve, ha nagyon könnyezik a szemem, de ilyenkor is elég jól megmarad a pilláimon és nem csípi a szemem.
Teljesen megérdemli az 5*-ot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Teljesen megérdemli az 5*-ot!

bbkriszta

2017. július 20.

a legrosszabb szempillaspirál, amivel valaha találkoztam!
semmi hatása, ellenben azonnal elkenődik, óriási, rossz kialakítású a kefe, szörnyű vele dolgozni.
nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

a legrosszabb szempillaspirál, amivel valaha találkoztam!
nem ajánlom senkinek!

AgnesMiko

2017. július 13.

Kb. a termék felét használtam el, és most kezd sűrűbb állagú lenni, így jobban fent marad a pillákon. Sajnos nekem csípi a szemem. Viszont természetes hatást nyújt. Alig várom hogy elfogyjon, aztán próbálkozok mással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Lina1105

2017. június 27.

Emlékeim szerint nagyon pergett a festéke, nap végére több volt a szemem alatt, mint a pillákon. A bumszli spirálját viszont szerettem és kimosva újrahasznosítottam: szempillaolajat remekül lehet felvinni vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Atiyeh

2017. június 17.

Nagyon nehezen lehet felvinni a terméket, mivel a spirál része elég óriásra sikeredett. Szinte csak simogatni lehet vele a pillákat, de érdemben nem kerül rá a festék, ha mégis, az nagyon nehezen szárad és ha véletlen hozzáérek a szememhez, a festék rákenődik a bőrömre. Egyelőre parkolópályán van a termék. Az illata ugyanakkor nagyon kellemes, és natúrkozmetikum, szóval ezért a 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1