Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2015. január 30.

Dúsító szempillaspirál.

laszti

2017. június 5.

Szeretem, szépen, tartósan fed. Ár-érték aránya ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Szeretem, szépen, tartósan fed. Ár-érték aránya ok.

Jolan1206

2017. május 16.

Akciosan vettem 600ft-ert.nem mondom hogy csodaspiral de nekem teljesen bevallt.ajanlom ha ar ertek aranyban valaki jo naturspiralt keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

hgabriella97

2017. április 11.

Glamour napokon vettem 500 forintért és szerintem ez egy nagyon szuper kis szempillaspirál. Nagyon nagyon meghosszabbítja, megemeli, szépen elválasztja és nem ragasztja össze a szempilláimat. Viszont nagyon hamar elkenődik. Ennek ellenére is nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Ascyra

2017. március 21.

Nem ajánlom, de tényleg, szinte senkinek! Jellegtelenül színezi a szempillát, talán annyi, hogy egy lehelletnyit sötétebb lesz. De mire felkened, megőszülsz. Bumszli a keféje, állandóan kiszúrom vele a szemem; nem lehet vele dolgozni. Annyira csapnivaló - pedig én szinte igénytelen vagyok ebből a szempontból - hogy minden alkalommal gyomorgörcs fog el a reggeli sminkelésnél. Ez nagyon félresikerült darabja az Alverde termékeknek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Dorottya92

2017. március 18.

Sajnos nem jött be. Kb csak megszínezte a pilláimat, de még megszáradni is sokára száradt meg. Sajnáltam, mert egyébként nagyon szeretem az Alverde termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

kecskesszuszu17

2017. március 11.

Nem életem szempillaspirálja, de nem is rossz, szeretem a formuláját, szép feketére színezi a szempilláimat, és valóban dúsít, valamint gyönyörűen szétválasztja a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

pilleriin

2017. január 17.

Ár-érték arányban remek. A szőke szempilláimra a barnát használom, nem lesz tőle pókláb-feelingű a pillám. :) Sokat kell várni, mire megszárad, de nem csíp.

Update: levándorol a szemem alá, igazi panda-effektus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Update: levándorol a szemem alá, igazi panda-effektus.

Felhi1

2017. január 4.

Szeretem. Mert natúr kozmetikum és natúr/ természetes hatást kelt. Senki se műszempilla hatásra!! Színez és kiemel. De azt szépen, tisztán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

liljaa

2017. január 4.

Ritkán sminkelek, olyankor is minél természetesebb hatás elérésére törekszem, erre a célra tökéletesen megfelel. Öt csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Eple

2016. december 16.

Én a barna változatot használom, hosszú dús szempillám van, teljesen megfelel ez a spirál nagyon szép természetes hatású pillák lesznek tőle. Az összetevői is jók ami fontos mert érzékeny a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1