Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2015. január 30.

Dúsító szempillaspirál.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vandanikoletta

2016. november 27.

Nagyon jooo. Már régóta kerestem olyan spirált, ami tenyleg csak szint ad a szempilláimnak, mert hosszu és dús pilláim vannak, csak sajnos vilagos es nem látszik. De ezzel a spirállal olyan, mintha egyáltán nem lenne rajtam smink. Mint mikor kozmetikussal festettem régebben. Egyetlen baj vele, hogy pereg :/ de ettol függetlenül biztos ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Vandacs

2016. október 22.

Glamour napokon vettem a dmben 500ftért, és ennyiért nem bántam meg. Természetes hatása tetszik, de ahhoz, hogy kicsit erőteljesebb hatása legyen, többször is fel kell vinni, de ez nem okoz problémát, viszont amit észrevettem az az, hogy a nap vége felé már kezd leperegni.. :/ ettől függetlenül ez egy jó kis szempillaspirál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

ildikusz

2016. augusztus 4.

Harmadszor veszem újra, nagyon szeretem. Érzékeny vagyok a szemfestékre általában, de ez egyáltalán nem csíp, nem pereg le, nem kenődik el. Többször szoktam felvinni, és nem törekszem drámai hatásra, szóval nekem elég. :) A barna változatot is szeretem, mert világos a hajam. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

zsanett.gresz

2016. augusztus 3.

Nagyon jók az összetevői, szépen különválasztja a szempilláimat. Ha kétszer kenem fel, akkor erőteljesebb lesz a hatás, ha egyszer, akkor természetes. Nagyon szeretem, kellemes az illata, viszont elég hamar elfogy. Az Alverde All in One spirálnál jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Purnima

2016. július 16.

Természetes összetételű spirálhoz képest zseniális!
1. naggggyon-nagyon fekete
2. dúsít(nyilván több kenésre, de én egy Estee Laudert is többször kentem fel...)
3. és a kedvencem: sima vízzel lemosható, nem kell vattázgatni, sminklemosózni, nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Természetes összetételű spirálhoz képest zseniális!
1. naggggyon-nagyon fekete

birdnerd

2016. július 10.

Elég gyenge, sok réteget kell felkenni, mire látszik valami. Abszolút nem dúsít. Kuponnal vettem, de még így sem érte meg. Azoknak ajánlom, akik a nagyon minimális, természetes hatású sminket szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

edsze

2016. július 6.

Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Semmi extrát nem nyújtott. A keféje aránylag jó, de sok kell belőle mire látszik hogy ki van festve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Vancsi

2016. július 4.

Nagyon nem, nemdúsít..olyan mintha a pillám lefogytak volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Nagyon nem, nemdúsít..olyan mintha a pillám lefogytak volna...

Kathrin17

2016. május 18.

Jó régen vettem nem tudom azóta változott-e valamit az összetétele. Nem vennem meg újra. Nem jó semmire. Kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Blackxentric

2016. május 17.

Kb 600 Ft-ért vettem, de bánom, hogy ezt választottam. Semmit sem ér, de komolyan. Egy kis gyenge fekete réteg lett a pilláimon és ennyi. Pénzkidobás volt teljes mértékben. Pedig szép a keféje, azt hittem jól lehet vele dolgozni. Nagy csalódás :(
Update: Nem tudom mi történt vele, de újra kipróbáltam és csoda történt. Szépen szétválasztotta és ívelte a pilláimat. Nem is olyan rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1