Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2015. január 30.

Dúsító szempillaspirál.

Eszter93

2016. április 22.

Én a fekete verzióját használom, féláron vettem kuponnal. Először kicsit fura volt egy maybellines után, de arról azért váltottam mert nagyon hamar lepergett na meg kezdek átváltani a natúrkozmetikumokra. Egyébként szerintem szép fekete színe van, és nagyon természetes hatást kelt. Szépen szétválasztja a pilláimat, egyáltalán nem ragadnak össze, és egyáltalán nem pereg le még nap végére se nekem, viszont könnyen lemosható. Szinte minden nap használom, elképzelhető, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Bitta

2016. január 28.

Előnye: gyönyörű, hosszú,sűrű, dús pillákat ad,minden szálat befed de nem vastagon, nagyon szép a végeredmény.
Hátránya: megszárad ugyan, de a könny(nem a sírás!!!) és akár a párás levegő is feloldja, kenődik télen-nyáron, egész napos használatra nem tudom elviselni mer úgy nézek ki,mint egy pandamaci. Néha valóban csípős kipárolgása is van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

kissveraa

2016. január 21.

Folyik, kenődik, a kipárolgása csípi a szememet. Szeretem a természetes sminket, de ennek a spirálnak konkrétan semmi értelme sincs. Se nem tartós, se nem dúsít. Szerintem teljesen felesleges érte pénzt adni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Judyth87

2016. január 20.

Lassan egy hete használom. Véletlen mellé nyúltam és a barna változatot vettem meg. Attól tartottam nem lesz elég látványos a használata, de meglepődtem. Elég sötét barna a színe, szép, dús pillákat varázsol. Nekem nem kenődik el, az illata kellemes, a keféje elég vastag, de ez eddig nem okozott nehézséget a használatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

LaPrune

2016. január 16.

Azért döntöttem úgy, hogy kipróbálom az egyik Alverde szempillaspirált, mert sajnos nagyon érzékeny a szemem, és minden más terméktől, amit addig használtam, csípett és viszketett. Aztán a DM-ben leszűkítettam a kört azokra, amiken írja, hogy kontaktlencséseknek is javasolják (az vagyok), onnantól meg már véletlen volt, hogy erre esett a választásom.
Tényleg egyáltalán nem irritálja a szememet, és arra megfelel, amire vettem: hétköznapokra. Szépen kinyitja a tekintetem, de mondjuk buliba, fontos eseményre nem a legalkalmasabb. Nem annyira tartós, ezért újra kell kenni, de mivel egyáltalán nem drága, ez belefér. Összesítve: én szeretem és meg vagyok vele elégedve, de azért lehet, hogy legközelebb kipróbálok valami mást.

Update: Kipróbáltam az Yves Rocher egyik spirálját, és amellett, hogy az sem irritál, olyan pillákat varázsol, mint a nem természetes összetevőkből álló társai. Ezért ebből a szempillaspirálból le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Zita

2015. december 4.

Szerintem ez egy nagyon jó kis szempillaspirál.Az utóbbi időben már félve kentem fel bármilyen márkájú szempillaspirált mert mind irritálta a szemem (könnyezés,viszketés). Tekintve, hogy szinte csak szempillaspirált használok 'smink' címszó alatt, szerettem volna találni egy olyat, amit biztonsággal használhatok. Ezzel nem nyúltam mellé. Nem tapasztaltam irritációt, nem nehezíti el a pillákat, észre sem veszem, hogy van rajtam. Az igaz egyébként, hogy nem hosszabbítja úgy meg, mint bármely más, nem természetes összetevős társa. Elég hosszú szempilláim vannak, tehát nekem remekül bevált arra, hogy ezt kiemelje, de, akinek esetleg rövidebb pillái vannak és hosszabbítani szeretné az a természetes hatáson kívül nem igazán számíthat többre. Sokkal hosszabbnak ugyanis nem fognak tűnni. Mindent összegezve én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Petrappp

2015. november 20.

Én nagyon elégedett vagyok vele. Szépen dúsít, hosszít és szétválasztja a szempilláimat. Általában 2-3 rétegben viszem fel, hogy szép legyen. Tartós, nem pereg. És nagyon jó áron van - én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

m.léna

2015. november 12.

Így jár az, aki nem olvassa el a krémmániás véleményeket, hanem ránézésre vásárol. 50% kuponnal-os szerettem volna valamilyen Alverde szempillaspirált venni, mert régebben volt egy tőlük, amit nagyon szerettem, de már nem gyártják. Olyan szép volt a keféje, gondoltam biztos remekül dúsít, és még natúr termék is. Hát sajnos alig látszik felkenve, igaz, hogy nem is csomósodik össze, de kb. arra jó, hogy kicsit kiemeli a szempilláim, mégis úgy tűnik, mintha nem lenne rajtam smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Gina19

2015. október 25.

Igazán szuper, hogy ilyen natúr összetevői vannak, és a keféje is bejön, de felkenve olyan, mintha konkrétan semmit nem csináltam volna a szempilláimmal. Ennél azért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Makeupaddict

2015. szeptember 19.

Hát mindenki olyan szépeket írt remlem nem leszek gonosz de nekem nem dusitott:( es kicsi leizzadás után már lejött:( viszont ha telre egy hetköznapi sminket szeretnenk akkor jó:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1