Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2015. január 30.

Dúsító szempillaspirál.

berni88

2015. július 6.

A harmadik spirálom a márkától, eddig ez a legjobb,a másik kettővel is meg voltam elégedve.
Szép fekete, TERMÉSZETES hatású pillák. Pont ilyet kerestem, hétköznapokra tökéletes. Ez a termék valóban nem hoz műszempilla hatást, nem dúsít vagy hosszít látványosan, csupán kiemeli a pillákat (ergó akinek hosszú is, dús is, annak telitalálat)
Nem pereg,nem irritál , és ami nekem még egy csillagot érne, ha lehetne: miután ez van rajtam a szempilláim sokkal rugalmasabbak, erősebbek, nem potyognak vagy törnek le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Lizimalac

2015. június 10.

TÖKÉLETES. Egész életemben próbáltam egy normális szempillaspirált találni, amitől nem természetellenesek a szempilláim, de soha semmi nem vált be. Egy ideje minden szépségápolási termékemet próbáltam minél természetesebbre lecserélni, így találtam ezt, és sokan írták, hogy nem tetszett nekik, mert szinte semmit nem csinált a pilláikkal. Akkor tudtam, hogy ez kell nekem :) Természetes, szép fekete színt ad, nem lesz tőle csomód a szempilla :) Nekem 5 pontos! Biztosan újra fogom venni, bár nem minden nap használok szempillaspirált, így nem fog hamar elfogyni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Nusella

2015. június 5.

a tökéletesen megalkotott jó, használható, korrekt, de semmi extra szempillaspirál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

86csilla21

2015. április 28.

Hát nem is tudom mit mondjak...dúsítani nem dúsított, cserébe hosszítani se hosszabított, egy pozitívuma van ennek a spirálnak, nem csinál pók pillákat..amit nem szeretek, de itt meg is áll a tudása, a szép összetevői ellenére sem lopta be magát sajnos a szívembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

Gina1031

2015. április 14.

A színe szép, a fedése nekem elég, a pilláim nem lesznek csomósak tőle, az összetétel pedig szimpatikus. Kedvelem az ilyen kis bumszli spirálokat, bár ezzel még nem sikerült úgy kifestenem a szemem, hogy egyúttal ne "húzzam ki" a szemhéjamat is. Ennek ellenére megkapja tőlem a 4-est, mert egyrészt: tetszik felkenve, másrészt: fent marad szépen a helyén estig - bár valóban lassabban szárad mint a többi spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

_ca_

2015. március 18.

Nem nagyon szörnyű, viszont egyáltalán nem tartja be azt, amit a neve szerint ígérne, azaz nem dúsít. Felvitelkor vigyázni kell vele azért is, mert egy kicsit lassan szárad és ezért könnyű vele összekenni a szemhéjat.
Cserébe egész természetes hatása van, nem csomósodik, kitart a nap végéig, valamint egyáltalán nem okoz irritációt. Ez utóbbi nekem most különösen fontos volt, mivel egy hosszabb gyógyulási időszak után, majd egy hónap kihagyást követően most használhatok megint szempillaspirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

hlea

2015. március 12.

Ezzel is kb. úgy vagyok, mint a márka Color&Care alapozójával: felkened, de minek. Jól írta valaki, olyasmi a hatás, mint egy tartós szempillafestés után, beszínezi, de ilyen ritka még nem volt a pillám spirálozás után, pedig dúsítóként hirdetik. Minél többet fésülgetem a keféjével, annál kevesebb marad a pillákon. Első használatnál pislogások alkalmával össze is tapadt a felső sor a natúran hagyott alsóval, igaz, ezt azóta nem tapasztaltam. Hazaérve le sem kell mosni, megcsipkedem az ujjaimmal párszor és ott is marad az ujjbegyeken. Arra jó, hogy ne maradjanak szőkék a pillavégeim és ha többször átfésülöd, teljesen természetes hatás érhető el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

zsofy0312

2014. augusztus 23.

Már szinte mindenben átálltam a natúr termékekre, gondoltam megpróbálkozom a spirállal is. Hát kár volt. Ez a spirál egy nagy nulla. Az én gyenge, egyenes szempilláimra legalábbis. Semmit nem csinált velük, max egy kicsit feketébb lett. Nagyon kár érte, mert az összetevői nagyon jók.
De ez csak annak jó, akinek csak egy kis színt kell adni a pilláinak, illetve aki a nagyon természetest szereti. Mert ezzel tényleg semmi mást nem lehet elérni.. Sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Indira

2014. május 21.

Annyira szerettem volna hogy jó legyen ez a spirál! Nem mérgező, nekem most nem kell műszempilla hatás, hiszen gyeden vagyok, de mégis én szeretek spirált használni, még ha csak a játszótérre megyünk is :). De sajnos egy nagy zéró :(.
Igazából olyan mintha semmit se kennék a szempillámra, és ha nem várom meg h megszáradjon akkor jól szétkenődik.... még akkor is ha felveszem a szemüvegem. Szóval bosszantóan vacak.... nekem feketék a pilláim, tehát még színezésre sem jó.
2 pontot is csak az összetevők miatt kap, a funkcióját szerintem egyáltalán nem tölti be, a dúsításról már ne is beszéljünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 21.

elve

2014. május 19.

Szerintem azt tudja,amit egy naturkozmetikumtól elvárhatunk mint szempillaspirál. Tényleg szép mély fekete,nekem viszont kicsit folyós,mindig elmaszatolom valahol, a több réteggel meg nincs kedvem bíbelődni. Beszínezi a pilláimat,ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1