Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket.

beracska

2014. július 29.

Használtam már Alverdes szappant és szerettem, de ezt a típust még nem láttam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Használtam már Alverdes szappant és szerettem, de ezt a típust még nem láttam.

senskin

2014. május 2.

Nem rossz, de nem a kedvenc ez az illat. Összességében egyszer kipróbáltam. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

Gwendoline

2013. szeptember 18.

Használtam már párszor. Nekem tetszett, illatra, hatásra. A neve emlékeztet egy vámpíros sorozatban gyakran elhangzó növényre :D - aki nézi, annak mondanom sem kell melyikre - mikor megvettem először, akkor csak ezért, mert feltűnt a nevében ez a gyógynövény. Aztán kiderült amúgy is jó nagyon! Azt hiszem újra venném, ha most szappant kéne vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

vargaka

2013. július 4.

Minden Alverdés szappant imádok, csak ezt használjuk otthon kézmosáshoz, ill. én még zuhanyozáshoz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

Linuxo

2013. június 4.

mennyibe kerül ez a szappan a Dm-ben? köszi a válaszokat előre is!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

mennyibe kerül ez a szappan a Dm-ben? köszi a válaszokat előre is!!!

S.K

2013. május 18.

Kellemes az illata és megfelelő az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Kellemes az illata és megfelelő az ára.

janush

2013. május 12.

Tökéletes! Az illata természetes, a hatása meggyőző, az ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Tökéletes! Az illata természetes, a hatása meggyőző, az ára baráti.

FaerieQueene

2013. május 12.

Az összetevői jobbak, mint az átlag szappanoké, nemhiába natúrkozmetikum. Sajna az illata nem nagyon jött be. Fürdéshez és kézmosáshoz használom. Nem rossz, de az illata nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

zeoramail

2013. május 3.

Isteni! Az eddigi legjobb Alverde szappan! Nagyon kellemes, frissítő, természetes illat. Zuhanyzásra használom, nem szárít, a bőr, puha, lélegző, életteli marad utána, mindemellett tisztít. Olcsó, takarékos, sokáig elég, de mégse unka meg az ember. Hosszú idő, sok használat után sem töredezik be a szappantartóban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

elizabett85

2013. április 10.

Nagyon jó szappan! Kellemesen tisztít, sima, puha arcbőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Nagyon jó szappan! Kellemesen tisztít, sima, puha arcbőrt hagy maga után.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.